Nepaleisk žaliosios svajonės – kviečiame susitikti parodoje „Expo Aukštaitija 2020“

Nepaleisk žaliosios svajonės – kviečiame susitikti parodoje „Expo Aukštaitija 2020“

Beveik prieš metus Duobelės obuolių šventėje (Latvijoje) mėgavomės bendraminčių latvių ir baltarusių kompanija, ragavome, ką skanaus, gražaus ar kvapnaus užaugina ar pagamina mūsų kaimynai, dalijomės savo krašto gėrybėmis. Visi susitikome vedami žaliosios svajonės ir ketinome šią užgimusią tarpvalstybinių renginių tradiciją pratęsti šį rudenį Lietuvoje bei Baltarusijoje. Taip jau nutiko, kad šiuo metu su draugais iš kaimyninių valstybių galime bendrauti tik nuotoliniu būdu. Ir pamėgti produktai mus pasiekia siuntinių pavidalu, o ne iš rankų į rankas. Kaip tik tokių siuntinukų esame gavę ir norime kartu su jumis juos išpakuoti.

Šį penktadienį (rugsėjo 25 dieną) dalyvaujame parodoje „Expo Aukštaitija 2020“. Kviečiame aplankyti mūsų žaliąjį stendą ir paskanauti vaisinių pastilių, naminės duonos, medaus, žolelių arbatų, sirupų, konservuotų pagardų, kitų gėrybių… ir netgi sraigių! Projekto dalyvius iš Lietuvos galėsite pakalbinti gyvai, o latviams bei baltarusiams paskambinti telefonu, parašyti el. paštu, jei suvilios projekto stende demonstruojami jų produktai ar norėsite užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Dalis parodoje planuojamų demonstruoti produktų etikečių, pakuočių ar logotipų sukurta projekto kūrybinių dirbtuvių Latvijoje metu, vadovaujant profesionaliam dizaineriui.

Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“. Projekto metu, bendradarbiaujant trims partneriams – Panevėžio verslo konsultaciniam centrui (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų ir verslo paramos centrui (Latvija), Vietiniam tvaraus vystymosi fondui „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) bei ekspertams, buvo sukurta mokymo programa, skirta tiems, kurie svajoja apie žaliąjį ūkininkavimą ar maisto gaminimą, bet nežino nuo ko pradėti ar tiesiog nesiryžta žengti pirmojo žingsnio. Mokymų programą sudaro trys dalys – ekologinės produkcijos rūšys ir sertifikavimas, verslumas, produkto vystymas. Mokymus pagal šią programą jau baigė per 180 dalyvių. Mokymų medžiagą galite atsisiųsti iš projekto metu sukurtos Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijančios informacinės IT platformos www.greenagriculture.eu. Į šią platformą kviečiame registruotis visus, kurie turi produktus, atitinkančius projekto idėją.

Daugiau informacijos apie projektą: www.pvkc.lt, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.

Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

pornotettone pornpapa