AMATININKŲ MOKYMAI ĮSIBĖGĖJO

AMATININKŲ MOKYMAI ĮSIBĖGĖJO

Nuo 2017 m. balandžio mėnesio Panevėžio verslo konsultacinis centras susivienijęs su Anykščių menų inkubatoriumi ir Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centru įgyvendina projektą „Užimtumas ir verslumas be sienų“ (BEE), Nr. LLI-138. Šiuo metu Panevėžyje vyksta viena iš svarbiausių suplanuotų veiklų – verslumo mokymai amatininkams. Tarp 80 dalyvių projekto veiklose dalyvauja 25 kūrybiški ir verslūs Panevėžio atstovai.

Teorinių mokymų ciklas jau įpusėjo, projekto dalyviai sudalyvavo pirmojoje mokymų dalyje Dobelėje (Latvija), šiuo metu vyksta mokymų dalis Panevėžyje. Amatininkai susipažino su prekės ženklo svarba, gilinasi į rinkos tyrimus, metodikas. Smagu matyti, kad mokymų metu atsiranda nauji pozityvūs reiškiniai, vyksta patirties apsikeitimas tarp lietuvių ir latvių kūrėjų, gimsta naujos idėjos, menininkai pradeda kryptingai vystyti savo veiklos strategijas, skirti dėmesio viešinimui, komunikacijai, gaminių tobulinimui.

Balandžio ir gegužės mėnesiais teoriniai mokymai persikels į Anykščius. Čia bus nagrinėjamos dvi temos – „Verslo planavimas“ ir „Intelektinė nuosavybė ir galimybės eksportuoti produktus“. Rudenį, planuojama, startuos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu vadovaujami profesionalių dizainerių, menininkai kurs originalius naujus gaminius. Kūrybinių dirbtuvių rezultatai bus eksponuojami Anykščių menų inkubatoriuje.

  Projektą finansuoja 2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos tarptautinio bendradarbiavimo programa.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis  – 2017.04.01 – 2019.03.31.

Informacija apie programą: www.latlit.eu, www.europa.eu.

Išsamesnė informacija apie projektą www.pvkc.lt.

Projekto vadovė Akvilė Žiaunienė, mob. tel. +370 618 14252.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

pornotettone pornpapa