Amatininkų mokymai įsibėgėjo

Amatininkų mokymai įsibėgėjo

Atrodo dar visai neseniai kvietėme Panevėžio apskrities amatininkus dalyvauti bendruose Lietuvos – Latvijos mokymuose verslumo kompetencijoms įgyti. Nepraėjo du mėnesiai, o jau du moduliai išklausyti!

Daugiau nei 80 kūrybingų Lietuvos ir Latvijos vasario mėnesį dalyvavo pirmuosiuose mokymuose Dobelėje temomis „Proceso vystymas ir kelių sektorių bendradarbiavimo aspektai tarp verslo įmonių, savivaldybių ir mokslo bei mokslinių tyrimų institucijų“ ir „Naujų rinkų įsisavinimas“.

Jau pati mokymų pradžia sužavėjo dalyvius savo pritaikomumu, praktiškumu, dėstytojos Lolitos ir kviestinių svečių patirties pasidalinimu. Dalyviai aktyviai diskutavo, dalinosi savo pastebėjimais, verslo pradžios subtilybėmis.

Po mokymų Latvijoje, daugelis dalyvių pasiruošę naujiems pokyčiams savo veiklose: permąstyti savo tikslus, kurti ar atnaujinti savo produktus, daugiau dėmesio skirti marketingui ar net keisti sritį.

Jau greitai startuos kitas etapas Panevėžyje. Jau įdomu, kaip meno žmones įkvėps ši mokymų dalis?!

Akimirkos iš mokymų Dobelėje:

 

Daugiau informacijos:

Tel. 8 618 14252

El. p. vaida@pvkc.lt

Mokymai įgyvendinami pagal projektą “Užimtumas ir verslumas be sienų” Nr. LLI-138.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa