Amatininkų mokymai ties finišo tiesiąja

Amatininkų mokymai ties finišo tiesiąja

Beveik pusę metų trukę mokymai, skirti Lietuvos ir Latvijos amatininkams eina į pabaigą. Anykščiuose išklausę verslo planavimo subtilybes, dalyviai kimba į prekinio ženklo, intelektinės nuosavybės apsaugos, eksportavimo galimybių tyrimą. Paskutiniame modulyje lektorė Jūratė Breimelytė pristato sertifikavimo, licencijavimo tvarką, dalinasi savo ilgamete patirtimi, patarimais eksporto plėtrai.

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Kursą išklausę, aktyviai pamokose dalyvavę menininkai nė kiek nesigaili praleisto laiko. Anot jų, šis projektas paskatino intensyviau imtis veiklų, motyvavo daryti pokyčius ne tik versluose, bet ir įprastiniame gyvenime. Dalis, pajutę naudą, sako, kad mielai dar gilintų žinias, dalyvautų panašiuose mokymuose. Jau šį rudenį gabiausi amatininkai bus kviečiami dalyvauti praktinėse kūrybinėse dirbtuvėse. Menininkai dega noru tobulinti savo darbus, tad projekto darbo grupės laukia sunki užduotis juos atrinkti..

Daugiau informacijos:

Tel. 8 618 14252

El. p. vaida@pvkc.lt

Mokymai įgyvendinami pagal projektą “Užimtumas ir verslumas be sienų” Nr. LLI-138.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa