Asmenų su negalia mentorių mokymai

Asmenų su negalia mentorių mokymai

Šių metų lapkričio 27-29 dienomis kviečiame asmenis, kurių veikla susijusi su verslu (vadybininkai, buhalteriai, rinkodaros specialistai, informacinių technologijų specialistai, klientų aptarnavimo specialistai ir pan.) dalyvauti trijų dienų mokymuose ir tapti mentoriais, gebančiais savo profesines žinias perteikti asmenims, turintiems negalią.

Daugiau informacijos ir registracija tel.: +370 618 14252, el. paštu: pvkcprojektai@pvkc.lt.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką (New Skills)“ Nr. LLI – 404, pagal Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą (2014 – 2020 m.). Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

Programa

Projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa