Galimybė pažinti Žemaitijos amatus

Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” dalyviai kviečiami dalyvauti dviejų dienų patirties mainų edukacinėje išvykoje į Žemaitiją! Tai proga pagilinti projekto metu įgytas žinias, sustiprinti ryšį su projekto mentoriais, užmegzti socialinius ryšius, pažinti kito regiono bendruomenes!

Išvyka planuojama 2022 metų balandžio 21-22 d. Išvykos metu apsilankysime Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, kuriame vyksta molio žiedimo, lipdymo, medžio drožybos, audimo, vilnos vėlimo, vytelių pynimo ir kitų tradicinių Lietuvos amatų edukacijos, pažinsime Kuršėnų bendruomenę ir degustuosime Kuršėnų vyniotinį. Taip pat pažinsime Papilės ir Viekšnių bendruomenes. Antrąją mokymų dieną lauks edukacijos Sedos amatų centre bei Sedos ir Mosėdžio bendruomenių pažinimas.

Išvykoje kviečiami dalyvauti projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” teorinius mokymus baigę dalyviai. Jei liks vietų, kviesime dalyvauti ir kitus projekto tikslinės grupės narius – atskirtį patiriančių bendruomenių atstovus.

Kelionė autobusu, edukacijos, degustacijos, pietūs, nakvynė, pusryčiai, lankytojų bilietai Jums nieko nekainuos ir bus apmokėta iš projekto lėšų.

Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame suskubti ir registruotis:

DAUGIAU APIE PROJEKTĄ ČIA>>

Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).

Projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa