#HOBISVERSLUI

#HOBISVERSLUI

Apie ką yra #HOBISVERSLUI?  Tai koncentruoti ir praktiški verslumo mokymai teoriškai ir praktiškai, skirti smulkaus verslo vystymui.

Esate mama ar tėtis auginantys vaiką iki 3 metų (NEBŪTINAI), bedarbis, niekur nesimokantis (ATNAUJINTA: TINKA IR BESIMOKANTYS ASMENYS!), gyvenate Panevėžio mieste? Laisvu laiku kepate, mezgate, neriate, piešiate, karpote, siuvate, drožinėjate ar kažką kito kūrybingo veikiate? Ar pagalvojote, kad jūsų pomėgis kažkada gali tapti pragyvenimo šaltiniu? 

Būtent apie tokį verslą bus kalbama šio projekto metu.

Planuose daug naudingų, teorinių ir praktinių veiklų:

TEORINIAI MOKYMAI – Antroji grupė startuos rugsėjo 9 d.! Mokymų metu bus išaiškinta kaip pradėti veiklą, kokia forma tinkamiausia smulkiam verslui, kaip efektyviai parduoti kuriamus gaminius internetu (7 pusdieniai). Marketingo paslaptimis su dalyviais dalinsis bei praktines subtilybes pademonstruos fad.lt įkūrėjas Tomas Morkūnas.
PRAKTINĖS DIRBTUVĖS – Rudenį, bus organizuojamos 3 dirbtuvėlės, kurių metu bus suteiktos galimybės dalyviams praktiškai išbandyti įvairius gaminių pakavimo metodus su gėlių krautuvėlės savininke Jurgita (1 diena),  fotografavimo su profesionaliu fotoaparatu bei išmaniuoju telefonu subtilybes su fotografe Indre Dambrauske (2 diena) bei praeiti Facebook’o puslapio kūrimo žingsnius kartu su Tomu Morkūnu (fad.lt) (3 diena). Medžiagos ir reikalingos priemonės bus suteikiamos!
KONSULTACIJOS VERSLO STEIGIMO KLAUSIMAIS. Kiekvienas dalyvis turės po 2 val. nemokamų konsultacijų verslo steigimo klausimais!

Pasinaudokite proga sudalyvauti projekte ir visas reikiamas žinias gauti nemokamai❗ Liko vos kelios vietos antroje grupėje

Registracija: užpildykite formą čia.

Mokymai vyks Panevėžio verslo konsultaciniame centre, Kranto g. 25, Panevėžys.

Sekite naujienas Facebook grupėje https://www.facebook.com/groups/HOBISVERSLUI/

Kilus klausimams ?861814252, ? hobisverslui@gmail.lt

 

Pirmosios grupės teorinių mokymų tvarkaraštis:

Antrosios grupės teorinių mokymų tvarkaraštis:

#HOBISVERSLUI mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Kūrybingų bei darbingų ekonomiškai neaktyvių Panevėžio miesto gyventojų verslumo skatinimas“, skirtą gerinti darbingų ekonomiškai neaktyvių Panevėžio miesto gyventojų padėtį darbo rinkoje, sudarant palankias sąlygas verslo pradžiai. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas.

pornotettone pornpapa