Įvyko antrasis praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“

Įvyko antrasis praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“

2017 m. gruodžio 18 d. mūsų centre įvyko antrasis praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“, kuriame dalyvavo projekto partneriai iš Lietuvos ir Latvijos. Seminaras prasidėjo pirmojo darbinio seminaro aptarimu – kokios kompetencijos svarbiausios yra patiems pradedantiems verslininkams bei buvo aptarti verslininkų apklausų, apie  preliminarios mokymų programos vertinimą, rezultatai.

Prezentaciją apie kompetencijų svarbą šiuolaikiniame verslo pasaulyje anglų kalba pristatė Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studijų prodekanė Doc. Dr. Brigita Stanikūnienė. Pritaikant seminare išgirstas žinias vyko grupiniai užsiėmimai ir diskusijos. Šio praktinio seminaro metu diskusijų pagalba buvo išgrynintos svarbiausios kompetencijos pradedantiems verslininkams, mokymo programos pradedantiems verslininkams temos bei pasiūlytos idėjos kaip galėtų būti patobulintas mokymų programos formatas.

Seminaras organizuojamas įgyvendinant Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projektą „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje Nr. LLI-131.

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Keletas akimirkų iš renginio:

 

pornotettone pornpapa