Įvyko antrasis projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” susitikimas

Įvyko antrasis projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” susitikimas

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK2017 m. rugpjūčio 8 d. Dobelėje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, antrasis partnerių susitikimas.

Susitikime dalyvavo partneriai iš:

  • Panevėžio verslo konsultacinis centras (Lietuva);
  • Anykščių menų inkubatorius – menų studija (Lietuva);
  • Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Latvija).

Susitikimas prasidėjo nuo partnerių pristatymų apie kiekvienoje organizacijoje jau įgyvendintas ir dar tik planuojamas veiklas. Po pristatymų buvo aptarti rezultatai, vyko diskusija apie bendras atsakomybes. Partneriai aptarė planuojamų pirkimų sąlygas, ruošėsi pirmosios ataskaitos rengimui, planavo artimiausias veiklas: mokymų grafiką, IT platformos kūrimo detales. Taip pat gilinosi į galimas problemas, jų sprendimo būdus.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Akvilė Žiaunienė (akvile@pvkc.lt, +370 698 76696)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa