Įvyko ketvirtasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas

Įvyko ketvirtasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK2018 m. lapkričio 13 d. Panevėžio verslo konsultacinis centras  sukvietė partnerius į ketvirtąjį Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131 susitikimą.

Šis susitikimas buvo skirtas trečiojo periodo veiklų aptarimui, rezultatui pasidalinimui. Diskusijų metu sudėlioti ir nuspręsti likę veiksmai iki projekto užbaigimo. Vedantysis partneris Žiemgalos planavimo regionas pristatė bendrą projekto situaciją. Taip pat pasidalino antrosios ataskaitos tikrinimo pastabomis, įžvalgomis, davė patarimų kaip gerinti projekto rezultatus.  Toliau sekė partnerių pristatymai ir diskusijos. Po diskusijų visi partneriai pristatė savo veiklų progresą per paskutinį laikotarpį. Galiausiai, apibendrinus šį etapą, buvo nuspręstos sekančios projekto užduotys.

Panevėžio verslo konsultacinis centras pristatė šią vasarą vykdytų pilotinių verslumo mokymų rezultatais, pasidalino patarimais, kaip pagerinti jų kokybę. Taip pat pristatė sukurtą IT mokymo platformą, kuri greitai bus pristatyta visuomenei!

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

pornotettone pornpapa