Įvyko paskutinis projekto “SAFE” partnerių susitikimas

Įvyko paskutinis projekto “SAFE” partnerių susitikimas

2018 m. gegužės 16-17 d. Kuresarėje (Saremas, Estija) įvyko ketvirtasis projekto “SAFE (Seeiking actively for unemployment)” partnerių susitikimas, kurį organizavo Estijos partneriai  Kuresares Gimnazija.

safe logorodyklė

Paskutinis susitikimas prasidėjo rezultatų pristatymu, aptarimu.  Pirmąją susitikimo dieną partneriai pristatė bandomųjų mokymų, organizuotų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, rezultatus. Lietuvių partneriai buvo atsakingi už verslumo modulį, Latvių – už savęs įgalinimo, Estijos – už IT įgūdžių modulį. Už pilotinius kursus atsakingi partneriai, kartu su ekspertais diskutavo apie mokymų kokybę, programos turinį. Partneriai ekspertai iš Suomija, pristatė bendrą visų trijų modulių vertinimo suvestinę, pateikė pasiūlymus galimam mokymų programos tobulinimui. Vienintelis pastebėjimas – norint tinkamai paruošti senjorus verslo pradžiai, reikėtų juos skirsti į grupes pagal gebėjimus, perdedantiesiems be jokios patirties reikėtų prailginti mokymo kursą.  Galutinis ir pagrindinis projekto rezultatas – mokymų programa, atitinka poreikius, vertinimai puikūs. Programa ir kiti projekto rezultatai pateikiami projekto svetainėje www.safe-project.net.

Antrąją susitikimo dieną tartasi dėl administracinių projekto reikalų: projekto partneriai supažindinti su reikalavimais projekto ataskaitų rengimui, aptartos tolimesnės projekto vystymo galimybės, diskutuota apie partnerystės privalumus ir trūkumus. Po visko, projekto pabaigą įprasmino interviu – vietinės spaudos reporterė uždavė keletą klausimų susitikimo dalyviams, straipsnis bus publikuojamas Kuresarės dienraštyje.

Keletas akimirkų:

pornotettone pornpapa