Įvyko pirmasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas

Įvyko pirmasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK2017 m. balandžio 21 d. Jelgavoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131, pirmasis partnerių susitikimas.

Susitikime dalyvavo partneriai iš:

  • Panevėžio verslo konsultacinis centras (Lietuva);
  • Žiemgalos planavimo regionas (Zemgales planosanas regions, Latvija);
  • Kuržemės planavimo regionas (Kurzemes planosanas regions, Latvija);
  • Latvijos kaimo konsultavimo ir mokymo centras (SIA Latvijas Lauku konsultaciju un izgltibas centrs (Latvija);
  • Aizkriauklės rajono savivaldybė (Aizkraukles novada pasvaldiba, Latvija);
  • Šiaulių verslo inkubatorius (Lietuva);
  • Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka (Lietuva).

Susitikimo metu vedantysis partneris Žiemgalos planavimo regionas supažindino partnerius su bendra informacija apie projektą, programos reikalavimus, tikslus ir vizijas. Visi partneriai pristatė savo organizacijas, buvo aptarti jų lūkesčiai ir pareigos projekte.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

pornotettone pornpapa