Įvyko praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“

Įvyko praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“

2017 m. gruodžio 11 d. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų konferencijų salėje įvyko PVKC organizuotas praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui” į kurį buvo pakviesti verslo atstovai, pradedantieji verslininkai, verslo paramos organizacijos iš Panevėžio regiono.

Pagrindinis seminaro tikslas – parengti verslumo mokymų programą, pritaikytą pradedantiesiems verslininkams. Šio seminaro metu praktinių užduočių ir diskusijų pagalba buvo siekiama atskleisti, kokios  informacijos ir žinių trūksta SVV pradedant verslą.

Seminarą vedė Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studijų prodekanė Doc. Dr. Brigita Stanikūnienė.

Seminaras organizuojamas įgyvendinant Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projektą „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje Nr. LLI-131.

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Keletas akimirkų iš renginio:

pornotettone pornpapa