Įvyko projekto “Parama verslui” TOP konsultantų mokymų 3-ioji sesija

Įvyko projekto “Parama verslui” TOP konsultantų mokymų 3-ioji sesija

2017 m. lapkričio 14-16 d. Ozelnieki, Latvijoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje” Nr. LLI-131, trečiasis mokymų etapas konsultantams, skirtas susipažinti su mentorystės plėtros metodais ir priemonėmis.

Kylantys verslininkai nuolat susiduria su daugybe iššūkių, susijusių su verslo idėjų kūrimu, intelektinės nuosavybės apsauga, rinkodara, finansiniais klausimais ir inovacijomis. Šių mokymų tikslas – suteikti konsultantams gilesnį supratimą apie platesnio spektro verslo idėjų kūrimo procesus ir sustiprinti jų, kaip regionų verslininkų lyderių vaidmenį. Taikydami mokymuose įgytas žinias, dalyviai bus geriau pasirengę padėti pradedantiems verslininkams įveikti kliūtis ir taip tapti sėkmingais verslininkais.

4-asis mokymų etapas nusimato jau šių metų gruodžio mėnesį.

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Keletas akimirkų iš renginio:

 

 

pornotettone pornpapa