Kaip komunikuoti Facebook’e?

Kaip komunikuoti Facebook’e?

Tenka komunikuoti socialiniuose tinkluose, tačiau nesate užtikrinti ar tai darote tinkamai?

Tuomet Jums verta dalyvauti mūsų organizuojamuose mokymuose!

VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” 2019 m. kovo 26 d. organizuoja nemokamus mokymus “Facebook marketingas” verslo paramos organizacijoms, kuriuos ves Socialus marketingas mokytojai.

Apie mokymus:

Komunikacija

Kaip kalbėti su potencialiais klientais, kad jūsų žinutės nepaskęstų vis didėjančiame Facebook naujienų srauto triukšme? Ką daryti, kad jūsų turinys išsiskirtų, patrauktų dėmesį ir sudomintų? Tai – klausimai, kurie vis dažniau kyla Facebook puslapių administratoriams, matantiems nemokamo pasiekiamumo mažėjimą ir didėjančią konkurenciją.

Statistika

Kaip suprasti, ar tai, ką darote, sukuria pageidaujamą rezultatą? Kaip žinoti, kurie įrašai buvo išties sėkmingi, o kurie tik pritraukė visiškai nereikalingų “prizų medžiotojų” dėmesį? Facebook puslapio statistika – labai galingas įrankis, padedantis atsakyti į šiuos klausimus. Tačiau nežinančiam, nuo ko pradėti, šis įrankis gali sukelti labai stiprų galvos skausmą. Mes padėsime to išvengti ir parodyti, kaip efektyviai ir suprantamai matuoti ir interpretuoti jūsų Facebook puslapio duomenis.

Reklama

Facebook reklama – tai galimybė parodyti tinkamiausią žinutę būtent tiems vartotojams, kuriems ji bus įdomi. Vartotojų pomėgiai, šeiminė padėtis, netgi jų naudojamos ryšio priemonės – visi šie duomenys prieinami mygtuko paspaudimu. Tereikia žinoti, kur juos rasti ir kaip jais pasinaudoti efektyviausiai.

Mokymai skirti verslo paramos organizacijų atstovams, kurių darbas susijęs su tiesioginiu darbu socialiniuose tinkluose (klientų paieška, reklama, viešinimu).

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą  „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” Nr. LLI-131. Projektas finansuojamas pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. Ši Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėti jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti bendradarbiaujančių šalių vietovėse bei sukurti ilgalaikę perspektyvą sėkmingai bendradarbiauti su įvairių užsienio šalių partneriais.

Daugiau informacijos apie projektą suteiks projekto koordinatorė Vaida Nakrošienė (mob. tel. 861814252, el. p. vaida@pvkc.lt), platesnės informacijos apie projektą ir programą ieškokite: www.pvkc.lt; www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: Tel. nr.: +370 45 465454, Mob. nr. +370 618 14252, El. paštas vaida@pvkc.lt, Adresas: Kranto g. 25, LT-35172 Panevėžys
pornotettone pornpapa