Kviečiame dalyvauti kūrybinėse produktų įpakavimo dirbtuvėse Latvijoje

Kviečiame pretenduoti dalyvauti tarptautiniame trijų dienų renginyje – kūrybinėse praktinėse dirbtuvėse Duobelėje, kurių metu dizaineris padės sukurti, patobulinti užaugintos ar pagamintos žemės ūkio produkcijos įpakavimą, logotipą, prekės ženklą ir pan. Mokymų, kelionės bei apgyvendinimo išlaidos bus finansuojamos iš projekto lėšų.

Pagrindiniai reikalavimai dirbtuvių dalyviui:

  1. Dalyvis jau turi savo auginamų/ gaminamų maisto produktų, kurie yra parduodami ar planuojami parduoti.
  2. Dalyvis turi gaminius vietoje ir gali vežtis į kūrybines dirbtuves (bent trys egzemplioriai).
  3. Gaminys turi pradinį įpakavimą, kuris leidžia produktą saugiai ir higieniškai nugabenti į dirbtuves.
  4. Produktas turi būti supakuotas: butelis, indas, dėžutė, popierinė pakuotė, krepšys, vakuuminė plėvelė. Kūrybinėse dirbtuvėse bus galima sukurti įvairių tipų atspaudus, lipdukus ir etiketes ant pakuotės, taip pat kitas alternatyvias pakuotes, todėl dizaineriui svarbu iš anksto žinoti, kaip dalyvis iki šiol pakuoja savo gaminius.
  5. Dalyvis atsiunčia nuotraukas, nuorodas apie savo produktą, savo turimą prekės ženklą, pavadinimą, logotipą ir pan.
  6. Dalyvis užpildo anketą, kurią atsiųsime Jums pareiškus norą dalyvauti.

Vietų skaičius ribotas. Susidomėjusius kviečiame susisiekti su projekto komanda: el. p. pvkcprojektai@pvkc.lt arba tel. +370 618 14252.

Veiklos organizuojamos kartu su partneriais iš Latvijos ir Baltarusijos įgyvendinant projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en.

pornotettone pornpapa