Kviečiame į renginių ciklą „Geroji verslo praktika“

Kviečiame į renginių ciklą „Geroji verslo praktika“

VšĮ „Versli Lietuva“ toliau tęsia renginių ciklą „Geroji verslo praktika“. Šio ciklo metu nagrinėdamos konkrečios verslo sritys, pavyzdžiui, elektroninė prekyba ar maitinimo verslas. Rugsėjo 28 d. renginyje „Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba“ Panevėžyje bus gvildenama elektroninio verslo tematika. Renginio metu aptariamos tinkamiausios verslo formos šiai sričiai bei leidimai ir reikalavimai, kuriuos turi žinoti pradedantysis. Tema aptariama ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Renginio metu savo patirtimi dalinasi patyrę verslininkai, pateikia savo įžvalgas ir dalyvius supažindina su realia rinkos situacija.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registracijos formą rasite čia.

Renginio programa:

14.00 – 14.05 val. Renginių ciklo „Geroji verslo praktika“ pristatymas. Lina Kalinauskaitė, VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė.

14.05 – 14.20 val. Ką turime žinoti apie verslą kontroliuojančias institucijas? Aidas Kuolas, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos atstovas.

14.20 – 15.00 val. Teisinė forma, nuo ko pradėti: privalomos registracijos VMI, Sodra  ir privalomas deklaravimas. Neringa Trinskienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione.

15.00 – 15.15 val. Pagrindiniai reikalavimai, norint užsiimti elektronine ir mažmenine prekyba. Lina Kalinauskaitė, VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė.

15.15 – 15.45 val. Mažmeninės prekybos niuansai. Inga Danilevičienė, gėlių salono „Jūsų žiedas“ direktorė.

15.45 – 16.05 val. Pertrauka

16.05 – 16.35 val. Kaip atrasti savo klientą ir pamatuotai vystyti internetinę rinkodarą? Remigijus Kuliešius, UAB „Raibec“ įkūrėjas.

16.35 – 17.05 val. Kuo skiriasi mažmeninė prekyba ir elektroninė prekyba? Inga Tribuišienė, UAB „Burbuliukas ir Co“ komercijos direktorė.

17.05 – 17.35 val. Klientų pritraukimas: 5 žingsniai, kad kalbos virstų darbais. Andrius Kurganovas, UAB „Biržų duona“ komercijos direktorius.

17.35 – 18.45 val. Mentorystės praktinė sesija. Patyrę verslo atstovai dalinasi savo patirtimi.

  • MentorystėSimona Gailiūnaitė, VšĮ „Versli Lietuva“ personalo vadovė
  • Pardavimai – Andrius Kurganovas, UAB „Biržų duona“ komercijos direktorius
  • Rinkodara – Remigijus Kuliešius, įmonės „Raibec“ įkūrėjas
  • Finansai – Bronislava Žukauskienė, UAB “Verslo kodas” direktorė
  • Verslo formos pasirinkimas – Neringa Trinskienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione

 

Daugiau informacijos apie renginį čia.

pornotettone pornpapa