Naujas verslo mentorių tinklas!

Naujas verslo mentorių tinklas!

Kas yra mentorius?

Jei paprastai – pagal apibrėžimą – vadovas, mokytojas, auklėtojas arba labiau nuolatinis, įkyrus patarėjas.

Jei pagal tai, ko tikimės iš jo – tas, kuris ne tik demonstruoja savo sėkmę, bet ir parodo kitam, kur yra jo sėkmė.

Mentorius įsipareigoja nustatytą laiką investuoti besimokančiajam, kad geriau pažintų jį, kaip asmenybę, jo galimybes, poreikius ir ambicijas. Mentorius turi išmanyti savo sritį ir atvirai skleisti turimas žinias. O besimokantysis turi jaustis įgavęs naujos patirties, praplėtęs akiratį, nusimatęs aiškų karjeros kelią, gebąs tęsti tolimesnes veiklas savarankiškai.

Tapti mentoriumi nėra taip paprasta

TODĖL

Paskutinę Rugsėjo savaitę organizuosime 2 dienų mentorių mokymus. Jų metu mūsų apmokyti konsultantai, pagal specialiai sukurtą metodiką supažindins su svarbiausiais mentorystės aspektais, šios veiklos reikšme ir nauda, pristatys efektyvią darbo metodiką.

ĮGAUKITE PATIRTIES, SUSITIKITE SU KITAIS MENTORIAIS, AUKITE KARTU!

Registruokitės: VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“, Kranto g. 25, Panevėžys, Tel. 861814252, El. p. vaida@pvkc.lt

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Mokymai vykdomi įgyvendinant projektą “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje”, Nr. LLI-131.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Tel. 861814252

El. p. vaida@pvkc.lt

pornotettone pornpapa