PRADEDANTIEJI VERSLININKAI BUS KVIEČIAMI MOKYTIS

PRADEDANTIEJI VERSLININKAI BUS KVIEČIAMI MOKYTIS

VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” jau šią vasarą kvies pradedančiuosius verslininkus į nemokamus mokymus, kurių metu praktiškai ir koncentruotai bus gilinamasi į svarbiausias verslo pradžios temas. Tiesa, tie, kurie negalės dalyvauti mokymų sesijoje, galės kursą praeiti savarankiškai – elektroninėje sistemoje.

2017 m. pabaigoje PVKC suorganizavo du darbinius seminarus, kurių metu buvo vystoma specialiai šiems mokymams pritaikyta mokymo programa. Rezultatai parodė, jog pradedant verslą aktualiausios temos, susijusios su finansavimu, pinigų srautais, parama, mokesčiais, darbo teise, verslo plano parengimu. Aktualios ir marketingo, IT priemonių panaudojimo versle galimybės. Šiuo metu, pasitelkiant į pagalbą patyrusius ekspertus, kuriama šiuolaikiška, rinkos poreikius atitinkanti programa.

Informacija apie mokymų pradžią ir galimybę mokytis nuotoliniu būdu bus skelbiama svetainėje www.pvkc.lt ir PVKC socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” Nr. LLI-131. Projektas finansuojamas pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. Ši Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėti jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti bendradarbiaujančių šalių vietovėse bei sukurti ilgalaikę perspektyvą sėkmingai bendradarbiauti su įvairių užsienio šalių partneriais. Visas projekto biudžetas – 729 604,12 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 620 163,47 Eur.

Daugiau informacijos apie projektą suteiks projekto koordinatorė Vaida Nakrošienė (mob. tel. 861814252, el. p. vaida@pvkc.lt), platesnės informacijos apie projektą ir programą ieškokite: www.pvkc.lt; www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

pornotettone pornpapa