PRADEDANČIŲJŲ VERSLININKŲ ABC

Tam, kad pradėtumėte mokslus nebūtina laukti rugsėjo pirmosios ar naujų metų pradžios. Verslas gyvas visus metus, o vasara pats tinkamiausias metas atsipūsti nuo rutinos ir sutelkti savo mintis į išsikeltus tikslus. Verslas vystosi ne taip kaip tikėjotės? VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” šį rugpjūtį kviečia pradedančiuosius verslininkus mokytis verslo pradmenų. Nemokamai, praktiškai ir koncentruotai.

Pasitikrinkite – galbūt einate ne tuo keliu? Pasiruoškite sėkmingam startui. Nuo psichologinio pasirengimo tapti verslininku iki verslo plano ir pinigų srautų prognozavimo. Informacija apie mokymus skelbiama svetainėje www.pvkc.lt ir PVKC socialinio tinklo Facebook paskyroje.

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” Nr. LLI-131. Projektas finansuojamas pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. Ši Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėti jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti bendradarbiaujančių šalių vietovėse bei sukurti ilgalaikę perspektyvą sėkmingai bendradarbiauti su įvairių užsienio šalių partneriais.

Daugiau informacijos apie projektą suteiks projekto koordinatorė Vaida Nakrošienė (mob. tel. 861814252, el. p. vaida@pvkc.lt), platesnės informacijos apie projektą ir programą ieškokite: www.pvkc.lt; www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

pornotettone pornpapa