Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” rezultatai pristatyti baigiamojoje konferencijoje

Šių metų balandžio 28 d. Anykščiuose vyko projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” baigiamoji konferencija, į kurią atvyko visa projekto komanda, ekspertai, mentoriai, dalyviai ir kiti projekto rezultatais suinteresuoti asmenys iš Lietuvos bei Latvijos.

Konferencijos metu buvo pristatytas projekto įgyvendinimo metu sudarytas leidinys “Motyvuotas kurti. Metodinis vadovas mentoriams, kaip dirbti su atskirtį patiriančiomis bendruomenėmis”. Visi norintieji šį leidinį galėjo gauti su jo sudarytojų – projekto eksperčių – Linos Bagdonavičienės, Jūratės Griciūtės ir Ditos Leinertės autografais.

Renginyje pristatyti projekto rezultatai – atskirtį patiriančių bendruomenių atstovų amatininkystės gaminiai, kuriuos, kartu su projekto mentoriais, pagamino kūrybinių dirbtuvių metu. Taip pat projekto dalyviai pasidalino savo patirtimis, ir įspūdžiais, kuriuos jiems atnešė dalyvavimas projekto veiklose.

Didžiulį įspūdį paliko Šarūno Savicko, kūrybininkų bendruomenės “Miško uostas” Švenčionėliuose įkūrėjo, pranešimas apie tai, kaip kūrė ir gausino bendruomenę mažame miestelyje.

DAUGIAU APIE PROJEKTĄ ČIA>>

Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).

Projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa