Projekto “Parama verslui” TOP 20 konsultantų mokymai

Projekto “Parama verslui” TOP 20 konsultantų mokymai

LATLIT_logo_LIT_full_CMYK

Projekte “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131, įgyvendiname pagal Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 programą, viena iš suplanuotų veiklų – TOP 20 konsultantų mokymai.

2017 m. Balandžio 25-27 d. Ozolnieki vyko pirmasis mokymų etapas tema „Derybų menas“.

Mokymus pradėjo latvių verslininkė Lilita Berzina. Ji supažindino konsultantus iš Latvijos ir Lietuvos su mentoryste, remdamasi asmenine patirtimi. Popietę konsultantai pradėjo su olandų mokslų daktaru Eelke Wielinga ir jo kolege Bowine Wijffels, kurie lyderiauja šioje srityje daugiau nei dvidešimtmetį. Grupinių užsiėmimų metu supažindino su naujais „įrankiais“ žaidimų forma, kuri leido lengvai suprasti ko reikia, kad mentorystės tinklas sėkmingai veiktų, kokie etapai yra būtini kūrimo procese ir leido pažiūrėti į turimus ryšius per ekologinės sistemos prizmę.

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Nakrošienė (vaida@pvkc.lt, +370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Keletas akimirkų iš renginio:

pornotettone pornpapa