Jau galite nemokamai parsisiųsti darbo su žmonėmis su negalia vadovą “PADARYKIME TAI KARTU”

Jau galite nemokamai parsisiųsti darbo su žmonėmis su negalia vadovą “PADARYKIME TAI KARTU”

VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ kartu su partneriais VšĮ „Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ ir Jelgavos miesto savivaldybe (Latvija) nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2020 m. vasario 29 d. įgyvendina projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills) Nr. LLI-404, finansuojamą pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Projekto tikslas – spręsti asmenų su negalia integracijos problemą bei suteikti galimybes mokytis naujų veiklų, gerinti gyvenimo kokybę. Projekto metu sukurta, išbandyta ir pritaikyta metodika, skirta darbui su asmenimis, turinčiais negalią, kurią mentoriai gali taikyti savo darbe su neįgaliaisiais, vesdami užsiėmimus, mokydami savo profesijos, darbinių įgūdžių.

Darbo su žmonėmis su negalia vadovas „PADARYKIME TAI KARTU“ parengtas siekiant padėti suprasti:

  • kas yra negalia?
  • kaip reikia dirbti su žmonėmis, turinčiais negalią ir jos neturinčiais?
  • kokių galimybių turi nedarbingi žmonės?

Čia rasite informacijos ne tik apie neįgaliųjų mokymo procesą, darbo aplinkos pritaikymą, bet ir konkrečias rekomendacijas, kaip dirbti su žmonėmis, turinčiais skirtingų tipų sutrikimus. Taip pat leidinyje pateikiami individulių poreikių vertinimo šablonai, individulių planų pavyzdžiai bei keletas gerosios patirties aprašymų.

! Darbo vadovą el. formatu atsisiųsti galite čia: PADARYKIME TAI KARTU

! Darbo vadovas el .formatu anglų kalba: LET’S DO IT TOGETHER

 

Metodologija parengta įgyvendinant projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills, Nr. LLI-404). Informaciją apie programą rasite: www.latlit.euwww.europa.eu.

pornotettone pornpapa