Kviečiame susipažinti su projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) ekspertais

Kviečiame susipažinti su projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) ekspertais

VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” kartu su partneriais VšĮ Anykščių menų inkubatorius  – menų studija – (vedantysis partneris) ir Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Latvija) 2020 m. birželio 1 d. – 2022 m. gegužės 31 d. įgyvendina projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft), Nr. LLI-532 (Finansuojamas pagal 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą.

Projekto tikslas – pasiūlyti nedirbančiam jaunimui, jauniems tėvams, vyresnio ir priešpensinio amžiaus piliečiams žinias ir savarankiško darbo galimybes amatų srityje, motyvuoti dalyvauti švietimo ir socialiniuose bei ekonominiuose procesuose, siekiant išnaudoti turimą potencialą ir pakeisti gyvenimą, taip pat tapti pavyzdžiu kitiems savo bendruomenės nariams.

Projektas skirtas nedirbantiems asmenims, gyvenantiems nutolusiose kaimiškose bendruomenėse Utenos ir Panevėžio apskrityse Lietuvoje bei Duobelės apskrityje Latvijoje.

Projekto metu kuriama mokymo sistema pritaikyta atskirtį patiriančioms bendruomenėms ir bus apmokyta 40 vietinių amatininkų – mentorių, kurie vėliau mokys 180 tikslinės grupės atstovų tam tikruose meistrystės sektoriuose – tekstilės, mezgimo, keramikos, medienos apdirbimo, popieriaus ir pakavimo. Projekte taip pat bus organizuojamos teorinių mokymų ir praktinių kūrybinių dirbtuvių serijos nutolusių bendruomenių atstovams, bei teikiama ugdomojo vadovavimo ir mentorystės pagalba.

Projekto sėkmės pagrindas – projekto ekspertai, kurie sukūrė specialią metodologiją, skirtą darbui su atskirtį patiriančiomis bendruomenėmis. Specialiai šiam projektui sudarytas metodologinis vadovas jau greitai bus prieinamas kiekvienam pageidaujančiam anglų, lietuvių ir latvių kalbomis. Pagal šią metodiką organizuojami MENTORIŲ MOKYMAI, į kuriuos kviečiami registruotis visi amatų srities atstovai, norintys tapti motyvatoriais, bei įkvėpėjais askirtį patiriančių bendruomenių nariams. Mokymų metu gausite psichologinių bei motyvacinių žinių, kurias vėliau galėsite pritaikyti vesdami užsiėmimus nutolusių bendruomenių nariams.

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU PROJEKTO EKSPERTAIS – LEKTORIAIS ČIA>>

Veiklos organizuotos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft), Nr. LLI-532.

Projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT

pornotettone pornpapa