Panevėžiečiai įkvėpimo sėmėsi Anykščiuose

Projekto “Verslo dirbtuvės” dalyviai 2022 m. balandžio 26-27 d. ir gegužės 3-4 d. aktyviai leido laiką Anykščių menų inkubatoriuje, kur vyko praktiniai užsiėmimai – dirbtuvės. Dviejų dienų renginiuose tikslinės grupės dalyviai išklausė pranešimus apie tai, kas slepiasi už menų inkubatoriaus sienų, kas auginama Šiaulių verslo inkubatoriuje, sužinojo, ar inkubatoriui būtinos sienos, susipažino su Anykščių menų inkubatoriaus rezidentais ir jų veikla. Taip pat vyko kūrybiškumo užsiėmimai, fotografijos, popieriaus gamybos dirbtuvės, pakuotės gaminimo rankomis bei lazeriu užsiėmimai. Dalyviai turėjo galimybę išklausyti nuotolinį interaktyvų pranešimą “Inovacijos versle” bei aplankyti inkubatorių “išaugusią” rezidentę, jos naujoje erdvėje.

Dalyviai liko patenkinti išvyka, kurioje galėjo pasijusti inkubatoriaus nariais. Aplinka, veiklos, žmonės juos įkvėpė kūrybiškumo ir motyvavo ieškoti naujų veiklų.

Keletas dalyvių atsiliepimų:

“Didžiausią įspūdį paliko supažindinimas su verslais, ypač antrinis popieriaus panaudojimas, dėžučių gamyba, ten (aut. – Anykščių menų inkubatoriuje) dirbančių žmonių ir organizatorių nuoširdumas.”

“Po šių mokymų aš jaučiu, kad galbūt atidarysiu mažą maisto gaminimo cechelį, nes gavau daug informacijos, kaip tai daryti, kur kreiptis ir ko tikėtis.”

“Labai patiko išvyka į Anykščius. Nuostabi aplinka, įdomūs žmonės. Sužinojau daug apie kūrybą, pirmą kartą mėginau pasidaryti popierių. Dėžutės, pasirodo, atskiras mokslas… Iš viso, Anykščių menų inkubatorius ir žmonės jame unikalus reiškinys. Labai gera mokomoji programa ir organizavimas. Nuostabi vadovė.”

“Didžiausią įspūdį paliko praktiniai mokymai: dėžučių ir popieriaus gamyba. Smagu buvo aplankyti rezidentus jų dirbtuvėse. Matyti kaip gaminama yra viena, o ką pats savo rankomis padarai su rezidentų – mokytojų pagalba, visai kita…”

Daugiau apie projektą: http://pvkc.lt/vykstantys/

Projektą įgyvendina VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“.

Projekto partneris VšĮ „Visapusiško lavinimo centras“.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

pornotettone pornpapa