Projekto “Verslo dirbtuvės” veiklos keliasi į Anykščius

Su džiaugsmu pranešame, kad pradedame organizuoti projekto “Verslo dirbtuvės” praktinę dalį. Suplanuoti pažintiniai vizitai į verslo įmonių inkubatorių, kuriame vyks praktiniai užsiėmimai-dirbtuvės.

Verslo inkubavimas – viena iš verslo paramos formų labai tinkama ir aktuali jauno verslo pradžiai. Dviejų dienų vizitai su praktinių seminarų – dirbtuvių užsiėmimais skirti supažindinti dalyvius su galimybėmis naudotis šia paslauga ir įkvėpti juos drąsos ir kūrybingumo.

Vyksime į Anykščių menų inkubatorių – menų studiją. Čia tvyranti kūrybiškumo aura, profesionalūs lektoriai, kuriantys rezidentai, svetingi šeimininkai padės dalyviams augti ir tobulėti.

1-ąją dieną planuojamas 8 val. trukmės praktinis seminaras „Verslo inkubavimas – kam jis?“, skirtas pristatyti naudą ir galimybes.

2-ąją dieną planuojamos 6 val. trukmės praktinės dirbtuvės inovacijų tema „Inovatyvumas versle“ – siekiant suteikti galimybes dalyviams susipažinti su technologijomis versle (pvz. pakuotės, vizitinės kortelės kūrimas lazerio pagalba, prekių/produktų pakavimas, fotografavimas). Po dirbtuvių 2 val. trukmės inkubatoriaus įmonių vizitavimas, sėkmės istorijos ir diskusijos.

Mokymai nemokami, pirmenybė teikiama ankstesnėse projekto veiklose – teoriniuose verslumo mokymuose – dalyvavusiems asmenims. Esant galimybei, atsilaisvinus vietoms, bus kviečiami ir kiti, projektų tikslinę grupę atitinkantys dalyviai. Kviečiame registruotis ir pretenduoti:

SVARBU! Projekto „Verslo dirbtuvės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0008) veiklos skirtos Panevėžio miesto gyventojams, kurie nesimoko, nedirba, nėra registruoti Užimtumo tarnyboje, nevykdo veiklos pagal individualios veiklos pažymą, nėra ūkininkai ar ūkininko partneriai ir pan. Taip pat mokymai skirti tėvams (mamoms, tėčiams), esantiems vaiko priežiūros atostogose visose darbovietėse ir vaikui ne daugiau kaip 3 metai ar pensinio amžiaus asmenims, norintiems gauti verslumo žinių.

Daugiau apie projektą: http://pvkc.lt/vykstantys/

Projektą įgyvendina VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“.

Projekto partneris VšĮ „Visapusiško lavinimo centras“.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

pornotettone pornpapa