ĮSILEISK ŽALIĄJĄ SVAJONĘ

ĮSILEISK ŽALIĄJĄ SVAJONĘ

Kol gamta tingiai miega, o atmintyje dar žvanga prabėgusių žiemos švenčių varpeliai, mirga švieselės, pats laikas pradėti ruoštis jos atgimimui. Panevėžio verslo konsultacinis centras siūlo žaliąją idėją 2020 metams ir kviečia vasario mėnesį dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ šešių dienų mokymuose, kurių metu gausite žinių apie žaliosios žemdirbystės rūšis, sertifikavimą, sėkmingą užaugintos ar pagamintos produkcijos pardavimą, verslo planavimą, finansavimą…

Turite kolektyvinį sodą, auginate daržoves, prieskonines žoleles ir jų užauga tiek, kad galėtume parduoti?

Esate mama ar tėtis vaikams ruošiantis sveiką, ekologišką maistą, bet jo galėtumėte pagaminti daugiau ir parduoti kitiems sveikos gyvensenos entuziastams?

Turite ūkį ir svajojate jį pakreipti žaliąją linkme?

Vasarą planuojate dirbti pas ūkininkus, bet neturite nė menkiausio supratimo apie ūkio darbus ir produkcijos realizavimo galimybes?

Galbūt šiuo metu nedirbate ar ketinate keisti profesiją ir ieškote įkvėpimo savo būsimai veiklai?

Jei tokie ar panašūs klausimai kyla ir jums, kviečiame šių metų vasario 6, 7, 13, 14, 20, 21 dienomis dalyvauti mokymuose pagal Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ekspertų sukurtą mokymosi programą ir gauti reikiamų žinių.

Projekto partneriai – VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų ir verslo paramos centras (Latvija), Vietinis tvaraus vystymosi fondas „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) – bendradarbiauja rengiant mokymų programą. Taip pat projekto metu kuriama ir plėtojama Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijanti informacinė IT platforma www.greenagriculture.eu su produkcijos augintojų ar gamintojų profiliais, į kurią kviečiame registruotis visus norinčius ir turinčius ką nors skanaus pasiūlyti.  Taip pat šį pavasarį numatyta suorganizuoti tarptautines produkto pakuotės paruošimo ir vizualinio pateikimo dirbtuves Latvijoje, rudenį projekto dalyvius kviesime į partnerių organizuojamas muges bei mokomuosius vizitus į ūkius, galinčius pasidalinti gerąja patirtimi žaliosios žemdirbystės srityje.

Šis projektas ne tik skatina auginti ar gaminti ekologiškus produktus, bet ir stiprina bendradarbiavimą per sieną. Praėjusiais metais vykęs pirmasis tarptautinis projekto renginys Latvijoje nepaliko abejingų. Dalyvių grupės iš Lietuvos ir Baltarusijos džiaugėsi vietinių bendraminčių latvių draugija, tyrinėjo ūkius, sėmėsi patirties ir nesidrovėjo pasidalinti savąją. Duobelės obuolių šventės metu vykusioje mugėje dalyviai aktyviai bendravo, pristatė savo produktus, ragavo, ką skanaus atvežė kaimynai ir užmezgė ryšius tolimesniam bendradarbiavimui. Šių metų rudenį sulauksime svečių Lietuvoje bei vyksime pasisemti patirties iš Baltarusijos žaliosios žemdirbystės atstovų.

Kviečiame Panevėžio regiono ūkininkus ar gyventojus, besidominčius žaliąja žemdirbyste ar ekologiškų maisto produktų gamyba, sekti mūsų naujienas www.pvkc.lt bei Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“ ir dalyvauti veiklose. Daugiau informacijos ir registracija į projekto veiklas el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.

Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Green Agriculture without Borders“ Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.

Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

NEMOKAMI UŽSIĖMIMAI ASMENIMS SU NEGALIA – ATEIKITE IR GAUKITE NAUJŲ ĮGŪDŽIŲ!

NEMOKAMI UŽSIĖMIMAI ASMENIMS SU NEGALIA – ATEIKITE IR GAUKITE NAUJŲ ĮGŪDŽIŲ!

Panevėžio verslo konsultacinis centras įgyvendina projektą “Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką” (NEW SKILLS, Nr. LLI – 404) ir kviečia į užsiėmimus, kuriuos ves mentoriai, savo srities profesionalai, remdamiesi specialia projekto metu sukurta metodika, skirta darbui su asmenimis turinčiais negalią.

Užsiėmimų temos susijusios su verslu (verslo formų pasirinkimas, mokesčiai, informacinės technologijos, buhalterija, reklama…).

Užsiėmimų temas ir grafiką rasite čia>>

Užsiėmimai nemokami, skirti asmenims, turintiems negalią. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis!

Informaciją apie projekto programą rasite: www.latlit.euwww.europa.eu#LATLIT.

KVIEČIAME Į PROJEKTO “ŽALIOJI ŽEMDIRBYSTĖ ABIPUS SIENŲ” MOKYMUS!

KVIEČIAME Į PROJEKTO “ŽALIOJI ŽEMDIRBYSTĖ ABIPUS SIENŲ” MOKYMUS!

 

Panevėžio verslo konsultacinis centras kartu su partneriais įgyvendina projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” ir organizuoja mokymus, skirtus tiems, kurie domisi žaliosios produkcijos auginimu, gaminimu, pardavimu.

Pirmoji mokymų grupė jau sėkmingai įveikė kursą, tad kviečiame registruotis ir užsiimti vietą į antrąjį šešių dienų mokymų ciklą:

  • lapkričio 21, 22 d. – verslo planavimas, finansai, valdymas ir procesų plėtra (16 val.);
  • lapkričio 28, 29 d. – žaliosios žemdirbystės rūšys, sertifikavimas, intelektinė nuosavybė, galimybės eksportuoti produktus, bendravimas skirtingose socialinėse ir kultūrinėse aplinkose (16 val.);
  • gruodžio 5, 6 d. – produktų ir paslaugų plėtra, prekės ženklinimas, vizualinis identitetas, kūrybinė pakuotė, pardavimai, rinkos tyrimai ir naujos rinkos (16 val.).

Mokymo programa >>

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Green Agriculture without Borders” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en

Partneriai

 

herbas_pilkaspnvzktulogobaltasPPAR

 

 

 

panevezio-kolegijaVersli-Lietuvatic

 

 

 

panevezio-vvg

pmtplogo2vvtat

 

 

Kontaktai

Tel. +370 45 465454

Mob. tel. +370 618 14252

Adresas: Kranto g. 25, LT-35172 Panevėžys

pornotettone pornpapa