Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus

Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus

2021 m. gegužės 11 d. pradedame NUOTOLINIUS darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus pagal licencijuotas mokymo programas.

Mokymai skirti įmonių vadovams bei asmenims, atsakingiems už darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėje.

Mokymo programos:

  1. DSS specialisto, dirbančio įmonėse (mokymų trukmė 20-40 val., priklausomai nuo EVRK).
  2. Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
  3. Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
  4. Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens švietimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais (mokymų trukmė 8 val.).
  5. KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMA (60 val., išduodamas papildomas pažymėjimas, kad per 5 metus atnaujinote žinias, kaip reikalauja teisės aktai).
  6. Priešgaisrinės saugos mokymo programa (mokymų trukmė 8 val.).

Plačiau apie mokymo programas https://bit.ly/2QxRrOY.

Reikalingi dokumentai:

  1. Asmens tapatybės dokumentas.
  2. Išsilavinimo dokumentas.

Darbų saugos mokymų kaina 50-80 Eur.

Priešgaisrinės saugos mokymų kaina 35 Eur.

 

Būtina išankstinė registracija:

VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras”

Kranto g. 25-35, Panevėžys

Tel.: +370 618 14252

El. paštu: pvkc@pvkc.lt

Užvertos valstybių sienos nesutrukdė sėkmingai įgyvendinti tarptautinio projekto!

Užvertos valstybių sienos nesutrukdė sėkmingai įgyvendinti tarptautinio projekto!

Kai prieš dvejus metus projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ komanda iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos susitiko jaukiame Duobelės (Latvija) miestelyje, visų akys spindėjo užsidegimu ir nekantrumu greičiau pradėti naujas veiklas. Tuo metu net į galvą nešovė mintis, jog tokie susitikimai akis į akį pasaulyje taps prabanga ir daug planų teks keisti, perkeliant bendravimą į virtualią erdvę.

Tačiau galima pasidžiaugti, jog nei uždarytos sienos, nei ištuštėję auditorijos nesutrukdė pasiekti projekto tikslų. Sudėtinga situacija paskatino dar labiau susitelkti ir kūrybiškai perplanuoti projekto veiklas.

Per dvejus projekto įgyvendinimo metus, bendradarbiaujant trims partneriams – Panevėžio verslo konsultaciniam centrui (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centrui (Latvija), Vietiniam tvaraus vystymosi fondui „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) bei ekspertams, buvo sukurta mokymų programa, skirta tiems, kurie svajoja apie žaliąjį ūkininkavimą ar maisto gaminimą, bet nežino nuo ko pradėti ar tiesiog nesiryžta žengti pirmojo žingsnio. Mokymų programą sudaro trys dalys – ekologinės produkcijos rūšys ir sertifikavimas, verslo planavimas, produkto vystymas. Pagal šią mokymų programą, kiekvieno partnerio teritorijoje buvo apmokyta po tris grupes dalyvių (iš viso per 180 esamų ir potencialių žemės ūkio produkcijos augintojų ar gamintojų). Suorganizuotos tarptautinės trijų dienų kūrybinės dirbtuvės Latvijoje, kuriose dalyvavo po devynis kiekvienos valstybės dalyvius, norinčius sukurti naujus ar pagerinti esamus produkcijos logotipus, lipdukus, pakuotes, etiketes ir pan. Vyko trys tarpvalstybinio bendradarbiavimo renginiai – mokomieji vizitai į ūkius ir dalyvių gaminamos bei auginamos produkcijos pristatymai. Projekto metu sukurta ir plėtojama Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijanti IT platforma www.greenagriculture.eu. Prisijungus prie jos, galima atsisiųsti mokymų medžiagą, susipažinti su Lietuvos bei kaimyninių šalių augintojais, gamintojais, jų produkcija, o taip pat į šią platformą nuolat kviečiami reklamuotis visi, kurių veikla atitinka projekto idėją.

Nors ne mažą dalį tarptautinių renginių teko organizuoti virtualiai, šiuolaikinės komunikacinės priemonės, partnerių novatoriškumas bei dalyvių žingeidumas leido pasiekti puikių rezultatų, gauti naudingų kontaktų bei puikių emocijų.

Projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ komanda dalyviams linki greičiau sulaukti pavasario ir nerti į savo žaliąją svajonę! O jei pritrūksite informacijos, kaip įforminti veiklą ar sėkmingai realizuoti savo produkciją, VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ visada pasiruošęs padėti!

Daugiau informacijos apie projektą: http://pvkc.lt/projektai/eni-llb-projektai/, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.

Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kviečiame dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ baigiamojoje konferencijoje

Kviečiame dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ baigiamojoje konferencijoje

Projekto dalyvius ir kitus projekto rezultatais suinteresuotus asmenis kviečiame 2021 m. sausio 27 d. dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ nuotolinėje baigiamojoje konferencijoje. Konferencijos metu trys projekto partneriai – Panevėžio verslo konsultacinis centras (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Latvija), Vietinis tvaraus vystymosi fondas „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) – pristatys per dvejus projekto įgyvendinimo metus pasiektus rezultatus. Taip pat projekto dalyviai dalinsis savo patirtimi ir atradimais projekte, bus pristatomi pranešimai žaliosios žemdirbystės tematika.

Dalyvių skaičius ribotas, kviečiame registruotis el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt . Konferencija vyks per ZOOM platformą, nuorodą atsiųsime artėjant renginiui.

 

Daugiau informacijos apie projektą: www.pvkc.lt, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb .

Partneriai

 

herbas_pilkaspnvzktulogobaltasPPAR

 

 

 

panevezio-kolegijaVersli-Lietuvatic

 

 

 

panevezio-vvg

pmtplogo2vvtat

 

 

Kontaktai

Tel. +370 45 465454

Mob. tel. +370 618 14252

Adresas: Kranto g. 25, LT-35172 Panevėžys

pornotettone pornpapa