NEMOKAMI UŽSIĖMIMAI ASMENIMS SU NEGALIA – ATEIKITE IR GAUKITE NAUJŲ ĮGŪDŽIŲ!

NEMOKAMI UŽSIĖMIMAI ASMENIMS SU NEGALIA – ATEIKITE IR GAUKITE NAUJŲ ĮGŪDŽIŲ!

Panevėžio verslo konsultacinis centras įgyvendina projektą “Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką” (NEW SKILLS, Nr. LLI – 404) ir kviečia į užsiėmimus, kuriuos ves mentoriai, savo srities profesionalai, remdamiesi specialia projekto metu sukurta metodika, skirta darbui su asmenimis turinčiais negalią.

Užsiėmimų temos susijusios su verslu (verslo formų pasirinkimas, mokesčiai, informacinės technologijos, buhalterija, reklama…).

Užsiėmimų temas ir grafiką rasite čia>>

Užsiėmimai nemokami, skirti asmenims, turintiems negalią. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis!

Informaciją apie projekto programą rasite: www.latlit.euwww.europa.eu#LATLIT.

Kviečiame į projekto “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” mokymus!

Kviečiame į projekto “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” mokymus!

 

Panevėžio verslo konsultacinis centras kartu su partneriais įgyvendina projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” ir organizuoja mokymus, skirtus tiems, kurie domisi žaliosios produkcijos auginimu, gaminimu, pardavimu.

Pirmoji mokymų grupė jau sėkmingai įveikė kursą, tad kviečiame registruotis ir užsiimti vietą į antrąjį šešių dienų mokymų ciklą:

  • lapkričio 21, 22 d. – verslo planavimas, finansai, valdymas ir procesų plėtra (16 val.);
  • lapkričio 28, 29 d. – žaliosios žemdirbystės rūšys, sertifikavimas, intelektinė nuosavybė, galimybės eksportuoti produktus, bendravimas skirtingose socialinėse ir kultūrinėse aplinkose (16 val.);
  • gruodžio 5, 6 d. – produktų ir paslaugų plėtra, prekės ženklinimas, vizualinis identitetas, kūrybinė pakuotė, pardavimai, rinkos tyrimai ir naujos rinkos (16 val.).

Mokymo programa >>

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Green Agriculture without Borders” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en

#HOBISVERSLUI

#HOBISVERSLUI

Apie ką yra #HOBISVERSLUI?  Tai koncentruoti ir praktiški verslumo mokymai teoriškai ir praktiškai, skirti smulkaus verslo vystymui.

Esate mama ar tėtis auginantys vaiką iki 3 metų (NEBŪTINAI), bedarbis, niekur nesimokantis (ATNAUJINTA: TINKA IR BESIMOKANTYS ASMENYS!), gyvenate Panevėžio mieste? Laisvu laiku kepate, mezgate, neriate, piešiate, karpote, siuvate, drožinėjate ar kažką kito kūrybingo veikiate? Ar pagalvojote, kad jūsų pomėgis kažkada gali tapti pragyvenimo šaltiniu?  read more…

Partneriai

 

herbas_pilkaspnvzktulogobaltasPPAR

 

 

 

panevezio-kolegijaVersli-Lietuvatic

 

 

 

panevezio-vvg

pmtplogo2vvtat

 

 

Kontaktai

Tel. +370 45 465454

Mob. tel. +370 618 14252

Adresas: Kranto g. 25, LT-35172 Panevėžys

pornotettone pornpapa