Amatas kaip vaistas nuo atskirties
Panevėžio, Anykščių ir Duobelės (Latvija) rajonų gyventojams skirtas projektas „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ jau baigiasi. Trumpai apžvelkime, ką per pastaruosius dvejus metus nuveikėme ir kokius rezultatus pavyko pasiekti.
Tarptautinio projekto pradžia sutapo su pasauline pandemija, tačiau tai nesutrukdė vykdyti veiklų. Per pirmuosius projekto įgyvendinimo metus buvo sukurta metodologija „Motyvuotas kurti. Metodinis vadovas mentoriams, kaip dirbti su atskirtį patiriančiomis bendruomenėmis“. Šią metodologiją nuotoliniu būdu, pasitelkusi visas turimas žinias ir patirtis, sudarė projekto ekspertų komanda – psichologės Lina Bagdonavičienė, Jolanta Griciūtė, Dita Leinertė (Latvija) bei ekspertų komandos koordinatorė Gunita Kaktaniecė (Latvija). Metodologija skirta amatininkams, menininkams bei visiems, kurie dirba ar planuoja dirbti su atskirtį patiriančių bendruomenių nariais. Kiekvienas mūsų tam tikru gyvenimo etapu galime jausti atskirtį ir sunkumus motyvuojant save veikti. Atskirtis šiuo atveju suprantama kaip gyvenimas nuo miesto nutolusiose bendruomenėse, jauna ar vieniša tėvystė, motinystė, pensinis ar priešpensinis amžius, negalia, laikotarpis grįžus iš įkalinimo įstaigos ir pan.
Kūryba bei amatininkystė šiame projekte užima labai svarbią vietą. Būtent todėl, sukūrę metodologiją, projekto ekspertai šios metodologijos pagrindu apmokė dvi grupes amatininkų, menininkų ir kūrėjų iš Lietuvos bei Latvijos, kaip tapti mentoriais bei motyvuoti atskirtį patiriančių bendruomenių narius. Mokymuose įgytas žinias mentoriai galėjo pritaikyti vėlesnėse projekto veiklose – vesdami teorinius bei praktinius mokymus nutolusioms, atskirtį patiriančioms bendruomenėms. Projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti keramikos, mezgimo, tekstilės, medienos, popieriaus ir panašias veiklas, išgirsti mentorių sėkmės istorijas, kaip jie savo hobi pavertė verslu ar papildomu pajamų šaltiniu. Amatai, tai sritis, kuri gali prisitaikyti prie žmogaus gyvenimo ritmo – galima kurti namuose, jei neturi transporto kasdien važinėti į didmiestį, sunku judėti ar intensyvus ritmas auginant mažus vaikus neleidžia dirbti pagal kažkieno kito nustatytą darbo grafiką. Jau nekalbant apie terapinę rankdarbių naudą, socializacijos galimybes, steigiant bendraminčių būrelius ir pan.
Būtent apie tai buvo šis projektas „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft Nr. LLI-532), kurį VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ įgyvendino kartu su partneriais – vykdančiuoju partneriu VšĮ „Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ ir „Duobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centras“.
Daugiau informacijos apie projektą, veiklas, akimirkas iš renginių, taip pat elektroninę leidinio versiją lietuvių ir anglų kalbomis, galite rasti čia: https://pvkc.lt/projektai/latlit-projektai/ .
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
Projekto biudžetas – 217 126,00 Eur, Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 184 557,10 EUR.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Projekto iniciatyvinė grupė susitiko Latvijoje
Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” iniciatyvinė grupė, kurią sudaro projekto komanda iš Lietuvos bei Latvijos ir suinteresuoti atstovai iš vietos savivaldų šių metų gegužės 11 d. susitiko Duobelėje (Latvija). Susitikimo metu buvo pristatyti projekto įgyvendinimo metu pasiekti rezultatai, išūkiai, galimybės ir aptartos perspektyvos tolimesnei veiklai.
Ačiū mūsų partneriui Duobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centrui už priėmimą.
Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” rezultatai pristatyti baigiamojoje konferencijoje
Šių metų balandžio 28 d. Anykščiuose vyko projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” baigiamoji konferencija, į kurią atvyko visa projekto komanda, ekspertai, mentoriai, dalyviai ir kiti projekto rezultatais suinteresuoti asmenys iš Lietuvos bei Latvijos.
Konferencijos metu buvo pristatytas projekto įgyvendinimo metu sudarytas leidinys “Motyvuotas kurti. Metodinis vadovas mentoriams, kaip dirbti su atskirtį patiriančiomis bendruomenėmis”. Visi norintieji šį leidinį galėjo gauti su jo sudarytojų – projekto eksperčių – Linos Bagdonavičienės, Jūratės Griciūtės ir Ditos Leinertės autografais.
Renginyje pristatyti projekto rezultatai – atskirtį patiriančių bendruomenių atstovų amatininkystės gaminiai, kuriuos, kartu su projekto mentoriais, pagamino kūrybinių dirbtuvių metu. Taip pat projekto dalyviai pasidalino savo patirtimis, ir įspūdžiais, kuriuos jiems atnešė dalyvavimas projekto veiklose.
Didžiulį įspūdį paliko Šarūno Savicko, kūrybininkų bendruomenės “Miško uostas” Švenčionėliuose įkūrėjo, pranešimas apie tai, kaip kūrė ir gausino bendruomenę mažame miestelyje.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Panevėžiečiai įkvėpimo sėmėsi Anykščiuose
Projekto “Verslo dirbtuvės” dalyviai 2022 m. balandžio 26-27 d. ir gegužės 3-4 d. aktyviai leido laiką Anykščių menų inkubatoriuje, kur vyko praktiniai užsiėmimai – dirbtuvės. Dviejų dienų renginiuose tikslinės grupės dalyviai išklausė pranešimus apie tai, kas slepiasi už menų inkubatoriaus sienų, kas auginama Šiaulių verslo inkubatoriuje, sužinojo, ar inkubatoriui būtinos sienos, susipažino su Anykščių menų inkubatoriaus rezidentais ir jų veikla. Taip pat vyko kūrybiškumo užsiėmimai, fotografijos, popieriaus gamybos dirbtuvės, pakuotės gaminimo rankomis bei lazeriu užsiėmimai. Dalyviai turėjo galimybę išklausyti nuotolinį interaktyvų pranešimą “Inovacijos versle” bei aplankyti inkubatorių “išaugusią” rezidentę, jos naujoje erdvėje.
Dalyviai liko patenkinti išvyka, kurioje galėjo pasijusti inkubatoriaus nariais. Aplinka, veiklos, žmonės juos įkvėpė kūrybiškumo ir motyvavo ieškoti naujų veiklų.
Keletas dalyvių atsiliepimų:
“Didžiausią įspūdį paliko supažindinimas su verslais, ypač antrinis popieriaus panaudojimas, dėžučių gamyba, ten (aut. – Anykščių menų inkubatoriuje) dirbančių žmonių ir organizatorių nuoširdumas.”
“Po šių mokymų aš jaučiu, kad galbūt atidarysiu mažą maisto gaminimo cechelį, nes gavau daug informacijos, kaip tai daryti, kur kreiptis ir ko tikėtis.”
“Labai patiko išvyka į Anykščius. Nuostabi aplinka, įdomūs žmonės. Sužinojau daug apie kūrybą, pirmą kartą mėginau pasidaryti popierių. Dėžutės, pasirodo, atskiras mokslas… Iš viso, Anykščių menų inkubatorius ir žmonės jame unikalus reiškinys. Labai gera mokomoji programa ir organizavimas. Nuostabi vadovė.”
“Didžiausią įspūdį paliko praktiniai mokymai: dėžučių ir popieriaus gamyba. Smagu buvo aplankyti rezidentus jų dirbtuvėse. Matyti kaip gaminama yra viena, o ką pats savo rankomis padarai su rezidentų – mokytojų pagalba, visai kita…”
Daugiau apie projektą: http://pvkc.lt/vykstantys/
Projektą įgyvendina VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“.
Projekto partneris VšĮ „Visapusiško lavinimo centras“.
Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.
Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” dalyviai susipažino su Žemaitijos krašto amatais ir bendruomenėmis
Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” veiklas papildė dviejų dienų trukmės pažintinė, edukacinė patirties mainų išvyka į Žemaitiją, kuri vyko 2022 m. balandžio 21-22 dienomis. Jos metu tikslinės grupės atstovai bei mentoriai lankėsi Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, susipažino su ten vykdomomis molio žiedimo, lipdymo, medžio drožybos, audimo, vilnos vėlimo, vytelių pynimo ir kitų tradicinių Lietuvos amatų edukacijomis, edukacijų erdvėmis, amatininkystės gaminiais, pažino Kuršėnų bendruomenę. Šią pažintį vainikavo Kuršėnų pasididžiavimo – Kuršėnų vyniotinio istorija bei degustacija.
Kelionė tęsėsi Papilėje ir Viekšniuose, kur vietos gidai supažindino su tų kraštų bendruomenių ypatumais, amatais, džiaugsmais ir rūpesčiais.
Antroji išvykos diena prasidėjo Sedoje. Vietinė gidė atskleidė, kuo gyvena Sedos bendruomenė, kad jurginas yra tapęs miestelio simboliu. Sedos amatų centre projekto dalyviams buvo pravestos edukacijos, susijusios su vietos amatais ir supažinta su Kasdienybės meno galerijos veikla, vietos kūrėjais ir jų gaminiais. Apsilankymas Sedoje buvo užbaigtas tautinio paveldo produkto – pusmarškonės košės ir desertų degustacija.
Toliau kelionė tęsėsi susipažįstant su Mosėdžio bendruomene. Šioje “Akmenų sostinėje” neseniai duris atvėrė vienintelis toks Lietuvoje privatus Kuršių istorijos muziejus. Šio muziejaus sumanytojai, gyvosios istorijos asociacijos “Pilsota” nariai, susibūrę į kuršių genties rekonstrukcijos, amatų ir karybos klubą.
Išvykos programa užbaigta vėlyvais pietumis kaimo bendruomenėje “Šauklių virtuvė”.
Grįžtant namo buvo aptarti kelionės metu patirti įspūdžiai. Dalyvių galvose sukosi mintys ir idėjos, ką būtų galima pritaikyti savo bendruomenėse, kas panašaus jau vyksta, kokį žiedą būtų galima pristatyti kaip savo bendruomenės veidą.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Galimybė pažinti Žemaitijos amatus
Projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” dalyviai kviečiami dalyvauti dviejų dienų patirties mainų edukacinėje išvykoje į Žemaitiją! Tai proga pagilinti projekto metu įgytas žinias, sustiprinti ryšį su projekto mentoriais, užmegzti socialinius ryšius, pažinti kito regiono bendruomenes!
Išvyka planuojama 2022 metų balandžio 21-22 d. Išvykos metu apsilankysime Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, kuriame vyksta molio žiedimo, lipdymo, medžio drožybos, audimo, vilnos vėlimo, vytelių pynimo ir kitų tradicinių Lietuvos amatų edukacijos, pažinsime Kuršėnų bendruomenę ir degustuosime Kuršėnų vyniotinį. Taip pat pažinsime Papilės ir Viekšnių bendruomenes. Antrąją mokymų dieną lauks edukacijos Sedos amatų centre bei Sedos ir Mosėdžio bendruomenių pažinimas.
Išvykoje kviečiami dalyvauti projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” teorinius mokymus baigę dalyviai. Jei liks vietų, kviesime dalyvauti ir kitus projekto tikslinės grupės narius – atskirtį patiriančių bendruomenių atstovus.
Kelionė autobusu, edukacijos, degustacijos, pietūs, nakvynė, pusryčiai, lankytojų bilietai Jums nieko nekainuos ir bus apmokėta iš projekto lėšų.
Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame suskubti ir registruotis:
- tel. +370 618 14252
- el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
- atvykus pas mus adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Projekto “Verslo dirbtuvės” veiklos keliasi į Anykščius
Su džiaugsmu pranešame, kad pradedame organizuoti projekto “Verslo dirbtuvės” praktinę dalį. Suplanuoti pažintiniai vizitai į verslo įmonių inkubatorių, kuriame vyks praktiniai užsiėmimai-dirbtuvės.
Verslo inkubavimas – viena iš verslo paramos formų labai tinkama ir aktuali jauno verslo pradžiai. Dviejų dienų vizitai su praktinių seminarų – dirbtuvių užsiėmimais skirti supažindinti dalyvius su galimybėmis naudotis šia paslauga ir įkvėpti juos drąsos ir kūrybingumo.
Vyksime į Anykščių menų inkubatorių – menų studiją. Čia tvyranti kūrybiškumo aura, profesionalūs lektoriai, kuriantys rezidentai, svetingi šeimininkai padės dalyviams augti ir tobulėti.
1-ąją dieną planuojamas 8 val. trukmės praktinis seminaras „Verslo inkubavimas – kam jis?“, skirtas pristatyti naudą ir galimybes.
2-ąją dieną planuojamos 6 val. trukmės praktinės dirbtuvės inovacijų tema „Inovatyvumas versle“ – siekiant suteikti galimybes dalyviams susipažinti su technologijomis versle (pvz. pakuotės, vizitinės kortelės kūrimas lazerio pagalba, prekių/produktų pakavimas, fotografavimas). Po dirbtuvių 2 val. trukmės inkubatoriaus įmonių vizitavimas, sėkmės istorijos ir diskusijos.
Mokymai nemokami, pirmenybė teikiama ankstesnėse projekto veiklose – teoriniuose verslumo mokymuose – dalyvavusiems asmenims. Esant galimybei, atsilaisvinus vietoms, bus kviečiami ir kiti, projektų tikslinę grupę atitinkantys dalyviai. Kviečiame registruotis ir pretenduoti:
- tel.: +370 618 14252
- el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
- atvykus pas mus adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
SVARBU! Projekto „Verslo dirbtuvės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0008) veiklos skirtos Panevėžio miesto gyventojams, kurie nesimoko, nedirba, nėra registruoti Užimtumo tarnyboje, nevykdo veiklos pagal individualios veiklos pažymą, nėra ūkininkai ar ūkininko partneriai ir pan. Taip pat mokymai skirti tėvams (mamoms, tėčiams), esantiems vaiko priežiūros atostogose visose darbovietėse ir vaikui ne daugiau kaip 3 metai ar pensinio amžiaus asmenims, norintiems gauti verslumo žinių.
Daugiau apie projektą: http://pvkc.lt/vykstantys/
Projektą įgyvendina VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“.
Projekto partneris VšĮ „Visapusiško lavinimo centras“.
Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.
Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus!
2022 m. kovo 15 d. pradedame NUOTOLINIUS darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus pagal licencijuotas mokymo programas. Mokymai vyks realiu laiku per nuotolį.
Mokymai skirti įmonių vadovams bei asmenims, atsakingiems už darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėje.
Mokymo programos:
- DSS specialisto, dirbančio įmonėse (mokymų trukmė 20-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens švietimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais (mokymų trukmė 8 val.).
- KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMA (60 val., išduodamas papildomas pažymėjimas, kad per 5 metus atnaujinote žinias, kaip reikalauja teisės aktai).
- Priešgaisrinės saugos mokymo programa (mokymų trukmė 8 val.).
Plačiau apie mokymo programas https://bit.ly/2QxRrOY.
Reikalingi dokumentai:
- Asmens tapatybės dokumentas.
- Išsilavinimo dokumentas.
- Dokumentas, pagrindžiantis pavardės neatitikimą dokumentuose (jei taikoma).
- Užpildyta ir pasirašyta mokymų dalyvio anketa (atsiųsime šabloną).
- Pasirašyta mokymų sutartis (atsiųsime šabloną).
- Pirminis darbų saugos pažymėjimas (jei norima dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo programos mokymuose).
Darbų saugos mokymų kaina 50-80 Eur.
Priešgaisrinės saugos mokymų kaina 35 Eur.
Dėl mokymų susisiekite:
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras”
Kranto g. 25-35, Panevėžys
Tel.: +370 618 14252
El. paštu: pvkc@pvkc.lt
Nemokami verslumo mokymai Panevėžio miesto gyventojams!
JEIGU JŪS:
Kuriate kažką gražaus?
Auginate šį tą skanaus?
Gaminate tai, ko kiti nemoka ar neturi tam laiko?
Norite imtis savarankiško verslo?
Tiesiog ieškote idėjų, kaip papildyti savo biudžetą?
MES GALIME SUTEIKTI ŽINIŲ:
Apie galimą paramą veiklai.
Apie legalų produkcijos/ paslaugų pardavimą.
Apie veiklos planavimą, kad ji duotų pelno.
Apie reklamos priemones.
Apie gudrybes, kaip efektyviai reklamuoti ir parduoti internetu.
Mokymų trukmė – 5 dienos po 4 valandas.
Mokymų vieta – VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“, Kranto g. 25, Panevėžys.
MOKYMŲ DARBOTVARKĖ:
1) VERSLO STEIGIMAS – apie verslo idėjos vystymą, įmonės formos pasirinkimą, galiojančius mokesčius (2022 m. vasario 9 d. 10-14 val.);
2) FINANSAI – apie verslo finansavimo šaltinius, dabartines ir būsimas paramos verslui galimybes, formas ir būdus (2022 m. vasario 10 d. 10-14 val.);
3) VERSLO PLANAVIMAS – apie verslo modelio rengimą, siekiant suprasti kiekvieno verslo dedamąsias dalis, kanalus ir procesus (2022 m. vasario 15 d. 10-14 val.);
4) VERSLO IT – apie interneto ir informacinių technologijų suteikiamas galimybes vystant verslą (2022 m. vasario 17 d. 10-14 val.).
5) REKLAMA – apie reklamos priemones, būdus ir galimybes savarankiškai susikurti rinkodarai reikalingus produktus (2022 m. vasario 23 d. 10-14 val.);
Mokymai nemokami, vaišinsime gardžia kava ir užkandžiais.
Vietų skaičius labai ribotas, todėl reikalinga išankstinė registracija:
- Paspaudus nuorodą https://bit.ly/313WEpe
- tel.: +370 618 14252
- el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
- atvykus pas mus adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
SVARBU! Projekto „Verslo dirbtuvės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0008) teoriniai mokymai skirti Panevėžio miesto gyventojams, kurie nesimoko, nedirba, nėra registruoti Užimtumo tarnyboje, nevykdo veiklos pagal individualios veiklos pažymą, nėra ūkininkai ar ūkinko partneriai ir pan. Taip pat mokymai skirti tėvams (mamoms, tėčiams), esantiems vaiko priežiūros atostogose visose darbovietėse ir vaikui ne daugiau kaip 3 metai ar pensinio amžiaus asmenims, norintiems gauti verslumo žinių.
Tęstinė projekto veikla – 2 dienų pažintiniai vizitai į verslo įmonių inkubatorių, kur vyks praktiniai užsiėmimai – dirbtuvės. Išvykos planuojamos 2022 m. pavasarį-vasarą.
Daugiau apie projektą: http://pvkc.lt/vykstantys/
Projektą įgyvendina VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“.
Projekto partneris VšĮ „Visapusiško lavinimo centras“.
Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.
PVKC jungiasi prie „Industry 4 Panevėžys“ tinklo
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” yra „Industry 4 Panevėžys“ tinklo narys. Šis tinklas jungia verslo įmones, švietimo, mokslo ir kitas įstaigas, prisidedančias prie Pramonės 4.0 ekosistemos vystymo Panevėžio regione.
Daugiau informacijos:
https://www.panevezysnow.lt/pramone-4/
Kviečiame registruotis į projekto “Verslo dirbtuvės” mokymus
NAUJŲJŲ METŲ DOVANA PANEVĖŽIO MIESTO GYVENTOJAMS!
JEIGU JŪS:
Kuriate kažką gražaus?
Auginate šį tą skanaus?
Gaminate tai, ko kiti nemoka ar neturi tam laiko?
Tiesiog ieškote idėjų, kaip papildyti savo biudžetą?
MES GALIME SUTEIKTI ŽINIŲ:
Apie galimą paramą veiklai.
Apie legalų produkcijos pardavimą.
Apie veiklos planavimą, kad ji duotų pelno.
Apie reklamavimo priemones.
Apie gudrybes, kaip efektyviai reklamuoti ir parduoti Facebook‘e.
Mokymų trukmė – 5 dienos po 4 valandas.
Mokymai nemokami, vaišinsime gardžia kava ir užkandžiais.
Būtinas galimybių pasas!
Vietų skaičius labai ribotas, todėl būtina išankstinė registracija:
Paspaudus nuorodą https://bit.ly/313WEpe arba
Tel.: +370 618 14252 arba
el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
1 mokymų grupė | 2 mokymų grupė |
2022 m. sausio 5, 6, 11, 12, 13
(10-14 val.) |
2022 m. vasario 9, 10, 15, 17, 23
(10-14 val.) |
Projekto „Verslo dirbtuvės“ (Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0008) teoriniai mokymai skirti Panevėžio miesto gyventojams, kurie nesimoko, nedirba, nėra registruoti Užimtumo tarnyboje, nevykdo veiklos pagal individualios veiklos pažymą ir pan. Taip pat mokymai skirti tėvams (mamoms, tėčiams), esantiems vaiko priežiūros atostogose visose darbovietėse (vaikui ne daugiau kaip 3 metai), taip pat pensijinio amžiaus asmenims, norintiems gauti verslumo žinių.
Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.
Įvyko projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” valdybos susitikimas
Vakar visų trijų projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” partnerių organizacijų – Anykščių menų inkubatorius – menų studija, Panevėžio verslo konsultacinis centras ir Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Latvija) atstovai susitiko Panevėžyje.
Susitikimo metu buvo aptarti per trečiąjį projekto periodą pasiekti rezultatai, suplanuotos veiklos paskutiniam projekto pusmečiui.
Vykdantysis projekto partneris VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija šiuo metu organizuoja kūrybines dirbtuves, skirtas tikslinėms projekto grupėms. Džiagiamės, kad prie dirbtuvių prisijungs ir kūrėjai – mentoriai iš Panevėžio.
VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras jau suplanavęs paskutinįjį mokymų tiksinėms grupėms ciklą, kuris vyks Smilgiuose, Panevėžio raj.
Partneris iš Latvijos – Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras – taip pat sėkmingai įgyvendina mokymus bei organizuoja dirbtuves.
Pasidžiaugėme, kad pasaulinė Covid-19 situacija nesustabdė projekto veiklų ir leidžia siekti užsibrėžtų tikslų.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus!
Mokymai skirti įmonių vadovams bei asmenims, atsakingiems už darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėje.
Mokymo programos:
- DSS specialisto, dirbančio įmonėse (mokymų trukmė 20-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens švietimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais (mokymų trukmė 8 val.).
- KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMA (60 val., išduodamas papildomas pažymėjimas, kad per 5 metus atnaujinote žinias, kaip reikalauja teisės aktai).
- Priešgaisrinės saugos mokymo programa (mokymų trukmė 8 val.).
Plačiau apie mokymo programas https://bit.ly/2QxRrOY.
Reikalingi dokumentai:
- Asmens tapatybės dokumentas.
- Išsilavinimo dokumentas.
- Dokumentas, pagrindžiantis pavardės neatitikimą dokumentuose (jei taikoma).
- Užpildyta ir pasirašyta mokymų dalyvio anketa (atsiųsime šabloną).
- Pasirašyta mokymų sutartis (atsiųsime).
- Pirminis darbų saugos pažymėjimas (jei norima dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo programos mokymuose).
Darbų saugos mokymų kaina 50-80 Eur.
Priešgaisrinės saugos mokymų kaina 35 Eur.
Dėl mokymų susisiekite:
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras”
Kranto g. 25-35, Panevėžys
Tel.: +370 618 14252
El. paštu: pvkc@pvkc.lt
Kviečiame dalyvauti projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” mokymuose!
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” kartu su partneriais įgyvendina projektą “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” ir kviečia dalyvauti projekto mokymuose!
Tai galimybė pažinti save, sužinoti ir išmokti naujų dalykų!
- Kaip pagerinti savo galimybes darbo rinkoje?
- Kaip labiau pasitikėti savimi?
- Nuo ko pradėjo kiti?
- Darbas amatų srityje – koks jis?
Mokymų lektoriai:
- Projekto ekspertė Lina Bagdonavičienė. Profesinė veikla – užsiima privačia psichologės – psichoterapeutės praktika, Mindfulness mokytoja, LSMU dėstytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos supervizorė.
- Projekto mentoriai – kūrėjai/ amatininkai.
Mokymų vieta – VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” (Kranto g. 25, Panevėžys).
Mokymus vienai grupei sudaro 3 dienų ciklas su teorija ir praktiniais pratimais.
Mokymų datos:
1 dalyvių grupė: 2021 m. spalio 12, 13, 14 d.
2 dalyvių grupė: 2021 lapkričio 9, 10, 11 d.
3 dalyvių grupė: 2021 lapkričio 23, 24, 25 d.
Mokymai nemokami, finansuojami projekto lėšomis.
Mokymų metu vaišinsime kava ir pietumis.
Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija:
- Paspaudus šią nuorodą: https://bit.ly/3oq5yqy
- El. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
- Tel. Nr. +370 618 14252.
Galime atvykti į Jūsų nurodytą vietą Panevėžio rajone, jei suteiktumėte patalpas ir dalyvautų 10-15 tikslinės grupės atstovų.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Kviečiame naudotis projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” metodologinio leidinio lietuviška versija
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau galite naudotis projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) metodologiniu vadovu lietuvių kalbą!
Projekto ekspertai – Gunita Kakteniece, Lina Bagdonavičienė, Jūratė Griciūtė ir Dita Leinerte bei visa projekto komanda iš Latvijos ir Lietuvos įdėjo daug žinių, laiko, darbo ir meilės, kad Jus pasiektų glausta, aiški, gyvenimiškais pavyzdžiais paremta metodologija, kaip tapti įkvepiančiais, motyvuojančiais – MENTORIAIS nutolusioms, atskirtį patiriančioms benruomenėms.
Susipažinti su leidiniu ir jį atsisiųsti galite čia >>
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Mokymai “Skaitmeninė rinkodara” Panevėžio rajono esamiems ir būsimiems verslininkams
VšĮ “5 projektai” įgyvendina projektą “Verslumo kompetencijų gerinimas” ir organizuoja mokymus “Skaitmeninė rinkodara”.
Mokymų metu dalyviai susipažins kas yra tikslinis klientas, rinkodara skaitmeniniame pasaulyje, turinio rinkodara, prekinio ženklo stiprinimas internetinėje erdvėje, Facebook reklama ir komunikacija, Google Adwords reklama, optimizavimas paieškos varikliams.
Mokymų lektorius IĮ “Reklamos ateitis” vadovas, skaitmeninės rinkodaros specialistas Tomas Morkūnas.
Kada? 2021 m. rugsėjo 9, 14 ir 16 dienomis (08.45 – 16.45 val.)
Kur? J. Žemgulio g. 46, Panevėžys, I aukšto kampinė auditorija.
08.45 – 09.00 Registracija
09.00 – 10.30 Populiariausios skaitmeninės rinkodaros priemonės.
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Google or Facebook?
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Įvaizdžio formavimas skaitmeninėje erdvėje: Google MyBusiness dirbtuvės.
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Įvaizdžio formavimas skaitmeninėje erdvėje: Google MyBusiness dirbtuvės.
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Apibendrinimas, užduotys namams.
08.45 – 09.00 Registracija
09.00 – 10.30 Produkto / paslaugos įvedimas į rinką: pasiūla, paklausa,konkurencija.
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Vartotojų stebėjimas internete. Internetinės reklamos biudžetosudarymas.
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Įvaizdžio formavimas skaitmeninėje erdvėje: LinkedIn dirbtuvės.
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Įvaizdžio formavimas skaitmeninėje erdvėje: LinkedIn dirbtuvės.
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Apibendrinimas, užduotys namams.
08.45 – 09.00 Registracija
09.00 – 10.30 Facebook puslapio, verslo ir reklamos paskyrų kūrimas.
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Supažindinimas su canva galimybėmis. Facebook turiniokūrimas.
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Facebook auditorijų kūrimas reklamai. Pixel diegimas,remarketingas.
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Facebook reklamos kampanijų paruošimas.
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Mokymų apibendrinimas
Mokymai “Marketingo pradmenys” Panevėžio rajono esamiems ir būsimiems verslininkams
VšĮ “5 projektai” įgyvendina projektą “Verslumo kompetencijų gerinimas” ir organizuoja mokymus “Marketingo pradmenys”.
Mokymų metu dalyviai susipažins su marketingo struktūra, populiariausiais reklamos būdais, tendencijomis.
Mokymų lektorius IĮ “Reklamos ateitis” vadovas, skaitmeninės rinkodaros specialistas Tomas Morkūnas.
Kada? 2021 m. rugsėjo 2 ir 7 dienomis (08.45 – 16.45 val.)
Kur? J. Žemgulio g. 46, Panevėžys, I aukšto kampinė auditorija.
08.45 – 09.00 Registracija
09.00 – 10.30 Tradicinio marketingo priemonės.
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Populiariausios tradicinio marketingo priemonės.
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Marketingas prekybos centruose.
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Reklamos įstatymas ir etika.
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Apibendrinimas, užduotys namams.
08.45 – 09.00 Registracija
09.00 – 10.30 Prekės ženklo ir verslo įvaizdžio svarba.
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Konkurencija, kaina, išskirtinumas.
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Segmentavimas: tikslinis klientas.
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Pirkėjo kelias per tradicines ir skaitmenines rinkodaros priemones.
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Verslo partnerių paieška. Apibendrinimas, užduotys namams
Mokymai “Asmens duomenų apsaugos įstatymas” Panevėžio rajono esamiems ir būsimiems verslininkams
VšĮ “5 projektai” įgyvendina projektą “Verslumo kompetencijų gerinimas” ir organizuoja mokymus “Asmens duomenų apsaugos įstatymas”.
Mokymų lektorė MB “Intendo LT” direktorė Virginija Poškaitienė.
Kada? 2021 m. rugpjūčio 30 d. 08.45 – 16.45 val.
Kur? J. Žemgulio g. 46, Panevėžys, I aukšto kampinė auditorija.
09.00 – 10.30 Asmens duomenų apsauga
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Asmens duomenų apsauga
12.15 – 13.15 Pietūs
13.15 – 14.30 Asmens duomenų apsauga
14.30 – 14.45 Pertrauka
14.45 – 15.45 Asmens duomenų apsauga
15.45 – 16.00 Pertrauka
16.00 – 16.45 Asmens duomenų apsauga
Projektas finansuojamas iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto.
Kviečiame dalyvauti konferencijoje “Prielaidos sėkmingo verslo pradžiai”
Kviečiame dalyvauti projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) mentorių mokymuose!
Kviečiame prisijungti prie projekto „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft) ir tapti nutolusių, atskirtį patiriančių bendruomenių motyvatoriais bei įkvėpėjais – MENTORIAIS!
Jei atstovaujate kurią nors amatininkystės sritį (siuvimo, mezgimo, keramikos, popieriaus, medžio dirbinių, pakavimo ar kt.), kviečiame į trijų dienų nuotolinius mokymus su profesionaliais projekto ekspertais iš Lietuvos bei Latvijos!
Jūsų laukia:
- Trijų dienų mokymai su projekto ekspertais;
- Metodologinis leidinys, skirtas darbui su atskirtį patiriančių bendruomenių nariais;
- Galimybė rasti bendraminčių, užmegzti naujas pažintis ir pristatyti savo veiklą;
- Galimybė praktiškai pabendrauti su projekto tiksline grupe – nutolusiomis bendruomenėmis, vedant teorinius ir praktinius užsiėmimus;
- Žinios, padedančios geriau pažinti įvairių socialinių grupių narius;
- Pažymėjimas, liudijantis dalyvavimą tarptautinio projekto veiklose;
- Emocinis pasitenkinimas – juk gera daryti gerą!
Artimiausia projekto veikla – nespėjusius sudalyvauti pirmajame mentorių mokymų cikle, kviečiame suskubti ir užsiimti vietą paskutiniuose šio projekto MENTORIŲ MOKYMUOSE!
Mokymų data – 2021 m. liepos 15, 20 ir 21 d. (9-16.30 val.).
Mokymai vyks nuotoliniu būdu, anglų kalba.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. KVIEČIAME REGISTRUOTIS JAU DABAR PASPAUDUS ŠIĄ NUORODĄ>>
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTO EKSPERTUS – MOKYMŲ LEKTORIUS ČIA>>
TRIJŲ DIENŲ RENGINIO PROGRAMA ČIA>>
Pirmasis mokymų ciklas praėjo labai sėkmingai – dalyviai, nors ir nuotoliniu būdu, tačiau buvo aktyviai įtraukti į praktines veiklas, pažino vienas kitą, gavo naudingos informacijos. Dalinamės keliais atsiliepimais iš pirmųjų mentorių mokymų:
„Puikūs lektoriai, naujos pažintys, nuostabi grupė, labai daug naudingos informacijos ne tik kaip mentoriui, bet ir kaip žmogui. Superinė atmosfera, praktiniai užsiėmimai ir diskusijos, kada net kalbos barjeras tampa nebesvarbus, o po trijų dienų pats sau pradedi reflektuoti rusiškai.“
„Didžiulis ačiū projekto rengėjams ir vykdytojams už galimybę! Ir, tikiuosi, iki kitų susitikimų!“
„Labai darbingai nusiteikę, žinantys ko nori, visi mokymų dalyviai. Daug jų jau turintys didelį mentoriaus stažą, bet tai įvardijantys kaip gyvenimišką patirtį. Esu labai dėkinga už šiuos mokymus.“
„Be man naudingos informacijos apie mentoryste apskritai, aš džiaugiuosi radęs bendraminčių ir užmezgęs kontaktus su profesionalais, kurių pagalbos ar konsultacijų galiu tikėtis ir gauti prireikus.“
„Po šių mokymų kilo daug minčių, idėjų ir įkvėpimo, nuoširdžiai dėkoju organizatoriams ir lektorėms.“
„Labai patiko, kad informacija pateikta tikslingai. Buvo naudingos praktikos.“
„Labai džiaugiuosi prisijungusi į šį projektą.“
Veiklos organizuotos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Leidinio “Motivated to Creat” e-versija anglų kalba jau pasiekiama vartotojams
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) metodologinis vadovas anglų kalba jau laisvai prieinamas projekto partnerių internetinėse svetainėse! Lietuviškos ir latviškos šio leidinio versijos mus pasieks visai netrukus.
Projekto ekspertai – Gunita Kakteniece, Lina Bagdonavičienė, Jūratė Griciūtė ir Dita Leinerte bei visa projekto komanda iš Latvijos ir Lietuvos įdėjo daug žinių, laiko, darbo ir meilės, kad Jus pasiektų glausta, aiški, gyvenimiškais pavyzdžiais paremta metodologija, kaip tapti įkvepiančiais, motyvuojančiais – MENTORIAIS nutolusioms, atskirtį patiriančioms benruomenėms.
Susipažinti su leidiniu galite čia >>
Taip pat kviečiame prisijungti prie kitų projekto veiklų:
2021 m. birželio 8-10 d. (9-16.30 val.)
Mokymai vyks nuotoliniu būdu, rusų kalba.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. KVIEČIAME REGISTRUOTIS JAU DABAR PASPAUDUS ŠIĄ NUORODĄ>>
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTO EKSPERTUS – MOKYMŲ LEKTORIUS ČIA>>
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Kviečiame dalyvauti projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) mentorių mokymuose!
Kviečiame prisijungti prie projekto „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft) ir tapti nutolusių, atskirtį patiriančių bendruomenių motyvatoriais bei įkvėpėjais – MENTORIAIS!
Jei atstovaujate kurią nors amatininkystės sritį (siuvimo, mezgimo, keramikos, popieriaus, medžio dirbinių, pakavimo ar kt.) arba esate stiprus reklamos, pardavimų, IT ir pan. srityse, kviečiame į trijų dienų nuotolinius mokymus su profesionaliais projekto ekspertais iš Lietuvos bei Latvijos!
Jūsų laukia:
- Trijų dienų mokymai su projekto ekspertais;
- Metodologinis leidinys, skirtas darbui su atskirtį patiriančių bendruomenių nariais;
- Galimybė rasti bendraminčių, užmegzti naujas pažintis ir pristatyti savo veiklą;
- Galimybė praktiškai pabendrauti su projekto tiksline grupe – nutolusiomis bendruomenėmis, vedant teorinius ir praktinius užsiėmimus;
- Žinios, naudingos įgyvendinant ir kitus, šiuo metu vis populiarėjančius socialinius projektus;
- Pažymėjimas, liudijantis dalyvavimą tarptautinio projekto veiklose;
- Emocinis pasitenkinimas – juk gera daryti gerą!
Artimiausia projekto veikla:
2021 m. birželio 8-10 d. (9-16.30 val.)
Mokymai vyks nuotoliniu būdu, rusų kalba.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. KVIEČIAME REGISTRUOTIS JAU DABAR PASPAUDUS ŠIĄ NUORODĄ>>
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTO EKSPERTUS – MOKYMŲ LEKTORIUS ČIA>>
TRIJŲ DIENŲ RENGINIO PROGRAMA ČIA>>
Veiklos organizuotos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Kviečiame susipažinti su projekto “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft) ekspertais
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” kartu su partneriais VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija – (vedantysis partneris) ir Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Latvija) 2020 m. birželio 1 d. – 2022 m. gegužės 31 d. įgyvendina projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft), Nr. LLI-532 (Finansuojamas pagal 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą.
Projekto tikslas – pasiūlyti nedirbančiam jaunimui, jauniems tėvams, vyresnio ir priešpensinio amžiaus piliečiams žinias ir savarankiško darbo galimybes amatų srityje, motyvuoti dalyvauti švietimo ir socialiniuose bei ekonominiuose procesuose, siekiant išnaudoti turimą potencialą ir pakeisti gyvenimą, taip pat tapti pavyzdžiu kitiems savo bendruomenės nariams.
Projektas skirtas nedirbantiems asmenims, gyvenantiems nutolusiose kaimiškose bendruomenėse Utenos ir Panevėžio apskrityse Lietuvoje bei Duobelės apskrityje Latvijoje.
Projekto metu kuriama mokymo sistema pritaikyta atskirtį patiriančioms bendruomenėms ir bus apmokyta 40 vietinių amatininkų – mentorių, kurie vėliau mokys 180 tikslinės grupės atstovų tam tikruose meistrystės sektoriuose – tekstilės, mezgimo, keramikos, medienos apdirbimo, popieriaus ir pakavimo. Projekte taip pat bus organizuojamos teorinių mokymų ir praktinių kūrybinių dirbtuvių serijos nutolusių bendruomenių atstovams, bei teikiama ugdomojo vadovavimo ir mentorystės pagalba.
Projekto sėkmės pagrindas – projekto ekspertai, kurie sukūrė specialią metodologiją, skirtą darbui su atskirtį patiriančiomis bendruomenėmis. Specialiai šiam projektui sudarytas metodologinis vadovas jau greitai bus prieinamas kiekvienam pageidaujančiam anglų, lietuvių ir latvių kalbomis. Pagal šią metodiką organizuojami MENTORIŲ MOKYMAI, į kuriuos kviečiami registruotis visi amatų srities atstovai, norintys tapti motyvatoriais, bei įkvėpėjais askirtį patiriančių bendruomenių nariams. Mokymų metu gausite psichologinių bei motyvacinių žinių, kurias vėliau galėsite pritaikyti vesdami užsiėmimus nutolusių bendruomenių nariams.
KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU PROJEKTO EKSPERTAIS – LEKTORIAIS ČIA>>
Veiklos organizuotos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft), Nr. LLI-532.
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus
2021 m. gegužės 11 d. pradedame NUOTOLINIUS darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus pagal licencijuotas mokymo programas.
Mokymai skirti įmonių vadovams bei asmenims, atsakingiems už darbų saugą ir priešgaisrinę saugą įmonėje.
Mokymo programos:
- DSS specialisto, dirbančio įmonėse (mokymų trukmė 20-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio įgalioto asmens, atliekančio DSS tarnybos funkcijas įmonėse (mokymų trukmė 28-40 val., priklausomai nuo EVRK).
- Darbdavio, darbdaviui atstovaujančio asmens švietimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais (mokymų trukmė 8 val.).
- KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMA (60 val., išduodamas papildomas pažymėjimas, kad per 5 metus atnaujinote žinias, kaip reikalauja teisės aktai).
- Priešgaisrinės saugos mokymo programa (mokymų trukmė 8 val.).
Plačiau apie mokymo programas https://bit.ly/2QxRrOY.
Reikalingi dokumentai:
- Asmens tapatybės dokumentas.
- Išsilavinimo dokumentas.
Darbų saugos mokymų kaina 50-80 Eur.
Priešgaisrinės saugos mokymų kaina 35 Eur.
Būtina išankstinė registracija:
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras”
Kranto g. 25-35, Panevėžys
Tel.: +370 618 14252
El. paštu: pvkc@pvkc.lt
Užvertos valstybių sienos nesutrukdė sėkmingai įgyvendinti tarptautinio projekto!
Kai prieš dvejus metus projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ komanda iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos susitiko jaukiame Duobelės (Latvija) miestelyje, visų akys spindėjo užsidegimu ir nekantrumu greičiau pradėti naujas veiklas. Tuo metu net į galvą nešovė mintis, jog tokie susitikimai akis į akį pasaulyje taps prabanga ir daug planų teks keisti, perkeliant bendravimą į virtualią erdvę.
Tačiau galima pasidžiaugti, jog nei uždarytos sienos, nei ištuštėję auditorijos nesutrukdė pasiekti projekto tikslų. Sudėtinga situacija paskatino dar labiau susitelkti ir kūrybiškai perplanuoti projekto veiklas.
Per dvejus projekto įgyvendinimo metus, bendradarbiaujant trims partneriams – Panevėžio verslo konsultaciniam centrui (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centrui (Latvija), Vietiniam tvaraus vystymosi fondui „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) bei ekspertams, buvo sukurta mokymų programa, skirta tiems, kurie svajoja apie žaliąjį ūkininkavimą ar maisto gaminimą, bet nežino nuo ko pradėti ar tiesiog nesiryžta žengti pirmojo žingsnio. Mokymų programą sudaro trys dalys – ekologinės produkcijos rūšys ir sertifikavimas, verslo planavimas, produkto vystymas. Pagal šią mokymų programą, kiekvieno partnerio teritorijoje buvo apmokyta po tris grupes dalyvių (iš viso per 180 esamų ir potencialių žemės ūkio produkcijos augintojų ar gamintojų). Suorganizuotos tarptautinės trijų dienų kūrybinės dirbtuvės Latvijoje, kuriose dalyvavo po devynis kiekvienos valstybės dalyvius, norinčius sukurti naujus ar pagerinti esamus produkcijos logotipus, lipdukus, pakuotes, etiketes ir pan. Vyko trys tarpvalstybinio bendradarbiavimo renginiai – mokomieji vizitai į ūkius ir dalyvių gaminamos bei auginamos produkcijos pristatymai. Projekto metu sukurta ir plėtojama Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijanti IT platforma www.greenagriculture.eu. Prisijungus prie jos, galima atsisiųsti mokymų medžiagą, susipažinti su Lietuvos bei kaimyninių šalių augintojais, gamintojais, jų produkcija, o taip pat į šią platformą nuolat kviečiami reklamuotis visi, kurių veikla atitinka projekto idėją.
Nors ne mažą dalį tarptautinių renginių teko organizuoti virtualiai, šiuolaikinės komunikacinės priemonės, partnerių novatoriškumas bei dalyvių žingeidumas leido pasiekti puikių rezultatų, gauti naudingų kontaktų bei puikių emocijų.
Projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ komanda dalyviams linki greičiau sulaukti pavasario ir nerti į savo žaliąją svajonę! O jei pritrūksite informacijos, kaip įforminti veiklą ar sėkmingai realizuoti savo produkciją, VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ visada pasiruošęs padėti!
Daugiau informacijos apie projektą: https://pvkc.lt/projektai/eni-llb-projektai/, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.
Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.
Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Kviečiame dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ baigiamojoje konferencijoje
Projekto dalyvius ir kitus projekto rezultatais suinteresuotus asmenis kviečiame 2021 m. sausio 27 d. dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ nuotolinėje baigiamojoje konferencijoje. Konferencijos metu trys projekto partneriai – Panevėžio verslo konsultacinis centras (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Latvija), Vietinis tvaraus vystymosi fondas „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) – pristatys per dvejus projekto įgyvendinimo metus pasiektus rezultatus. Taip pat projekto dalyviai dalinsis savo patirtimi ir atradimais projekte, bus pristatomi pranešimai žaliosios žemdirbystės tematika.
Dalyvių skaičius ribotas, kviečiame registruotis el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt . Konferencija vyks per ZOOM platformą, nuorodą atsiųsime artėjant renginiui.
Daugiau informacijos apie projektą: www.pvkc.lt, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.
Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb .
Įgyvendinamas projektas “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft)
„Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ arba trumpai Med-Craft – toks skambus naujausio PVKC įgyvendinamo projekto pavadinimas.
Per pirmąjį projekto įgyvendinimo pusmetį, kartu su partneriais – Anykščių menų inkubatorius – menų studija ir Duobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras subūrėme ekspertų komandą. Psichologijos srities profesionalės – Lina Bagdonavičienė, Jūrate Griciūtė ir Dita Leinerte (Latvija) jau įpusėjo rengti mokymo sistemą, skirtą motyvuoti ir įtraukti nutolusių kaimiškųjų bendruomenių narius imtis amatininkystės ir taip atrasti ne tik naujus pajamų šaltinius, bet dar stipriau įsitraukti į socialinį gyvenimą, juk žmogui reikia žmogaus, o žmogaus rankoms reikia veiklos.
Pagal sukurtą mokymo sistemą ekspertai apmokys mentorius – savo srities profesionalus tekstilės, mezgimo, keramikos, medienos apdirbimo, popieriaus ir pakavimo srityse. Jie gaus profesionalių žinių, kaip kitus asmenis motyvuoti imtis naujų veiklų, kaip įtraukti nutolusių kaimiškų bendruomenių narius kurti, džiaugtis rezultatais, aktyviau įsilieti į socialinį gyvenimą. Juk gera daryti gerą, ypač šiuo nelengvu periodu, kai parama vienas kitam tampa neįkainuojama. Mokymai mentoriams planuojami 2021 m. balandžio mėn.
Naujų žinių įgavę mentoriai turės progą praktiškai jas pritaikyti. Padedami projekto ekspertų, kelias dienas bendraus, kurs, dalinsis savo žiniomis, darbais su kaimiškųjų bendruomenių nariais. Kiek naujų pažinčių ir patirčių laukia! Aktyviausieji dalyviai vėliau kartu vyks į Duobelę ar į Anykščius, išbandys tekstilės, mezgimo, keramikos, medienos apdirbimo, popieriaus ir pakavimo įrangą, gal sukurs naujų produktų, užmegs ryšius tolimesnėms bendroms veikloms.
Sekite mūsų naujienas ir aktyviai dalyvaukite veiklose!
Plačiau apie projektą: https://pvkc.lt/projektai/latlit-projektai/
Veiklos organizuotos įgyvendinant projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, Nr. LLI-532).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto koordinatorė Agnė Karklinienė (pvkcprojektai@pvkc.lt, 370 618 14252)
Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT
Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki 2021 m. gegužės 31 d. dirbsime nuotoliniu būdu
Informuojame, kad atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo, nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki 2021 m. gegužės 31 d. paslaugas teiksime tik nuotoliniu būdu.
Informacija einamaisiais klausimais: tel. nr. +37061814252 (administracija).
Konsultacijos verslo steigimo, paramos klausimais: tel. nr. +37060928855 (konsultantas Marius), tel. nr. +37069876696 (direktorė Akvilė).
Taip pat į Jūsų klausimus atsakysime el. paštu: panevezioverslocentras@gmail.com .
NAUJIENA! Kviečiame registruotis į nuotolinius darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus
Daugiau informacijos pateiksime nurodytais kontaktais.
Panevėžyje vyko projekto “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” tarpvalstybinis renginys
Rugsėjo 25-26 d. Panevėžyje vyko tarpvalstybinis projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ dviejų dienų renginys. Pirmąją renginio dieną projekto dalyviai aktyviai leido laiką parodoje „Expo Aukštaitija 2020“, o antroji diena buvo skirta mokomiesiems vizitams į Panevėžio apskrities ūkius.
Šis dviejų dienų tarpvalstybinis renginys vyko kiek kitokiu formatu, nei buvo planuota iš pradžių. Dalyviai iš Latvijos ir Baltarusijos savo gėrybes ar informacinius paruoštukus buvo atsiuntę ir patikėję pristatyti mums. Demonstravome kaimyninių šalių dalyvių produkciją gyvai, skelbėme dideliame TV ekrane, dalijome lankstinukus, pasakojome… Daugiausia dėmesio sulaukė latvių „Wrap it“ – vašku dengtos drobelės maistui įvynioti. Lietuviai savo ruožtu pristatė tai, ką turi geriausio – arbatžoles, medų, naminę duoną, vaisių pastiles… sraiges!
Antrosios renginio dienos mokomuosius vizitus pradėjome Janinos sraigių ūkyje, Panevėžio rajone, Trakiškyje. Čia mus pasitiko būrys šliaužiojančių gyvūnėlių. Ačiū Janinai Krikštaponienei už šią neįprastą patirtį!
Savo kelionę tęsėme Ilzenbergo dvaro ūkyje, Rokiškio rajone. Apie šį ūkį, kaip anksčiau oficialiai propagavusį biodinaminį ūkininkavimą, dalyviai jau buvo girdėję teorinių mokymų metu, todėl rūpėjo pamatyti gyvai. Čia ir pietavome, ir degustavome dvaro ūkyje natūraliai išaugintą, pagamintą produkciją.
Dieną užbaigėme rudenėjančiame, ramybe dvelkiančiame Levandų ūkyje, Biržų raj. Ačiū ūkio šeimininkams už šiltą priėmimą, naudingas žinias, kvapnią arbatą…
Projekto dalyviams iš Latvijos bei Baltarusijos jau ruošiame vaizdo reportažus iš parodos bei mokomųjų vizitų į ūkius.
Daugiau informacijos apie projektą: www.pvkc.lt, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.
Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.
Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Nepaleisk žaliosios svajonės – kviečiame susitikti parodoje „Expo Aukštaitija 2020“
Beveik prieš metus Duobelės obuolių šventėje (Latvijoje) mėgavomės bendraminčių latvių ir baltarusių kompanija, ragavome, ką skanaus, gražaus ar kvapnaus užaugina ar pagamina mūsų kaimynai, dalijomės savo krašto gėrybėmis. Visi susitikome vedami žaliosios svajonės ir ketinome šią užgimusią tarpvalstybinių renginių tradiciją pratęsti šį rudenį Lietuvoje bei Baltarusijoje. Taip jau nutiko, kad šiuo metu su draugais iš kaimyninių valstybių galime bendrauti tik nuotoliniu būdu. Ir pamėgti produktai mus pasiekia siuntinių pavidalu, o ne iš rankų į rankas. Kaip tik tokių siuntinukų esame gavę ir norime kartu su jumis juos išpakuoti.
Šį penktadienį (rugsėjo 25 dieną) dalyvaujame parodoje „Expo Aukštaitija 2020“. Kviečiame aplankyti mūsų žaliąjį stendą ir paskanauti vaisinių pastilių, naminės duonos, medaus, žolelių arbatų, sirupų, konservuotų pagardų, kitų gėrybių… ir netgi sraigių! Projekto dalyvius iš Lietuvos galėsite pakalbinti gyvai, o latviams bei baltarusiams paskambinti telefonu, parašyti el. paštu, jei suvilios projekto stende demonstruojami jų produktai ar norėsite užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Dalis parodoje planuojamų demonstruoti produktų etikečių, pakuočių ar logotipų sukurta projekto kūrybinių dirbtuvių Latvijoje metu, vadovaujant profesionaliam dizaineriui.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“. Projekto metu, bendradarbiaujant trims partneriams – Panevėžio verslo konsultaciniam centrui (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų ir verslo paramos centrui (Latvija), Vietiniam tvaraus vystymosi fondui „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) bei ekspertams, buvo sukurta mokymo programa, skirta tiems, kurie svajoja apie žaliąjį ūkininkavimą ar maisto gaminimą, bet nežino nuo ko pradėti ar tiesiog nesiryžta žengti pirmojo žingsnio. Mokymų programą sudaro trys dalys – ekologinės produkcijos rūšys ir sertifikavimas, verslumas, produkto vystymas. Mokymus pagal šią programą jau baigė per 180 dalyvių. Mokymų medžiagą galite atsisiųsti iš projekto metu sukurtos Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijančios informacinės IT platformos www.greenagriculture.eu. Į šią platformą kviečiame registruotis visus, kurie turi produktus, atitinkančius projekto idėją.
Daugiau informacijos apie projektą: www.pvkc.lt, Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“, el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.
Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.
Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Kviečiame registruotis į darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymus
Daugiau informacijos pateiksime nurodytais kontaktais.
Mes jau priimame klientus!
Nuo 2020 m. birželio 1 d. vėl teikiame konsultacijas ir kitas paslaugas įprastu būdu.
Siekiant išvengti kontakto su kitais asmenimis, rekomenduojame registruotis iš anksto:
Tel. nr.: +370 45 46 54 54
Mob. tel. nr.: +370 618 14252
El. paštas: pvkc@pvkc.lt
Kviečiame dalyvauti kūrybinėse produktų įpakavimo dirbtuvėse Latvijoje
Kviečiame pretenduoti dalyvauti tarptautiniame trijų dienų renginyje – kūrybinėse praktinėse dirbtuvėse Duobelėje, kurių metu dizaineris padės sukurti, patobulinti užaugintos ar pagamintos žemės ūkio produkcijos įpakavimą, logotipą, prekės ženklą ir pan. Mokymų, kelionės bei apgyvendinimo išlaidos bus finansuojamos iš projekto lėšų.
Pagrindiniai reikalavimai dirbtuvių dalyviui:
- Dalyvis jau turi savo auginamų/ gaminamų maisto produktų, kurie yra parduodami ar planuojami parduoti.
- Dalyvis turi gaminius vietoje ir gali vežtis į kūrybines dirbtuves (bent trys egzemplioriai).
- Gaminys turi pradinį įpakavimą, kuris leidžia produktą saugiai ir higieniškai nugabenti į dirbtuves.
- Produktas turi būti supakuotas: butelis, indas, dėžutė, popierinė pakuotė, krepšys, vakuuminė plėvelė. Kūrybinėse dirbtuvėse bus galima sukurti įvairių tipų atspaudus, lipdukus ir etiketes ant pakuotės, taip pat kitas alternatyvias pakuotes, todėl dizaineriui svarbu iš anksto žinoti, kaip dalyvis iki šiol pakuoja savo gaminius.
- Dalyvis atsiunčia nuotraukas, nuorodas apie savo produktą, savo turimą prekės ženklą, pavadinimą, logotipą ir pan.
- Dalyvis užpildo anketą, kurią atsiųsime Jums pareiškus norą dalyvauti.
Vietų skaičius ribotas. Susidomėjusius kviečiame susisiekti su projekto komanda: el. p. pvkcprojektai@pvkc.lt arba tel. +370 618 14252.
Veiklos organizuojamos kartu su partneriais iš Latvijos ir Baltarusijos įgyvendinant projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en.
Maisto produktų augintojus ir gamintojus kviečiame reklamuotis projekto metu kuriamoje IT platformoje
Kviečiame Panevėžio apskrities ūkininkus, maisto produktų augintojus ir gamintojus reklamuotis projekto metu kuriamoje IT platformoje.
Informacija apie Jūsų veiklą (lietuvių, anglų, latvių ir rusų kalbomis), kontaktai ir nuotraukos gali būti sėkmingai patalpinti čia: https://www.greenagriculture.eu/lt/gamintojai/.
Tai galimybė ne tik turėti dar vieną nišą savo reklamai, bet ir proga, būnant šalia kitų Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos augintojų bei gamintojų, užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius.
Pasiūlymas nemokamas, nes mūsų tikslas – parodyti, kas skanaus, kvapnaus ir gražaus užauginama ir pagaminama Panevėžio apskrityje bei suteikti galimybę bendradarbiauti su Latvijos ir Baltarusijos augintojais ir gamintojais.
Susidomėjusius kviečiame susisiekti su projekto komanda: el. p. pvkcprojektai@pvkc.lt arba tel. +370 618 14252.
Veiklos organizuojamos kartu su partneriais iš Latvijos ir Baltarusijos įgyvendinant projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en.
Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki gegužės 31 d. dirbsime nuotoliniu būdu
Jau galite nemokamai parsisiųsti darbo su žmonėmis su negalia vadovą “PADARYKIME TAI KARTU”
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ kartu su partneriais VšĮ „Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ ir Jelgavos miesto savivaldybe (Latvija) nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2020 m. vasario 29 d. įgyvendina projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills) Nr. LLI-404, finansuojamą pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Projekto tikslas – spręsti asmenų su negalia integracijos problemą bei suteikti galimybes mokytis naujų veiklų, gerinti gyvenimo kokybę. Projekto metu sukurta, išbandyta ir pritaikyta metodika, skirta darbui su asmenimis, turinčiais negalią, kurią mentoriai gali taikyti savo darbe su neįgaliaisiais, vesdami užsiėmimus, mokydami savo profesijos, darbinių įgūdžių.
Darbo su žmonėmis su negalia vadovas „PADARYKIME TAI KARTU“ parengtas siekiant padėti suprasti:
- kas yra negalia?
- kaip reikia dirbti su žmonėmis, turinčiais negalią ir jos neturinčiais?
- kokių galimybių turi nedarbingi žmonės?
Čia rasite informacijos ne tik apie neįgaliųjų mokymo procesą, darbo aplinkos pritaikymą, bet ir konkrečias rekomendacijas, kaip dirbti su žmonėmis, turinčiais skirtingų tipų sutrikimus. Taip pat leidinyje pateikiami individulių poreikių vertinimo šablonai, individulių planų pavyzdžiai bei keletas gerosios patirties aprašymų.
! Darbo vadovą el. formatu atsisiųsti galite čia: PADARYKIME TAI KARTU
! Darbo vadovas el .formatu anglų kalba: LET’S DO IT TOGETHER
Metodologija parengta įgyvendinant projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills, Nr. LLI-404). Informaciją apie programą rasite: www.latlit.eu; www.europa.eu.
Seminaras darbdaviams ir darbuotojams, dirbantiems su asmenimis turinčiais negalią “Asmenų su negalia psichologiniai ir teisiniai aspektai”
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ kartu su partneriais VšĮ „Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ ir Jelgavos miesto savivaldybe (Latvija) įgyvendina projektą „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills) Nr. LLI-404, finansuojamą pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą.
Projekto tikslas – spręsti asmenų su negalia integracijos problemą bei suteikti galimybes mokytis naujų veiklų, gerinti gyvenimo kokybę. Projekto metu sukurta, išbandyta ir pritaikyta metodika, skirta darbui su asmenimis, turinčiais negalią, kurią mentoriai gali taikyti savo darbe su neįgaliaisiais, vesdami užsiėmimus, mokydami savo profesijos, darbinių įgūdžių.
Įgyvendinant projekto veiklas, organizuojamas vienos dienos seminaras „Asmenų su negalia įdarbinimo psichologiniai ir teisiniai aspektai“ skirtas darbdaviams ir darbuotojams, dirbantiems su asmenimis, turinčiais negalią. Seminaro metu, išgirsite apie paramą darbdaviams, darbo saugos reikalavimus asmenų su negalia įdarbinimui. Viena iš projekto eksperčių atskleis psichologinę asmenų su negalia įsidarbinimo bei įdarbinimo pusę, padės geriau pažinti problemas ir baimes su kuriomis susiduria tiek patys neįgalieji, tiek darbdaviai. Taip pat bus pristatyta projekto metu sukurta metodologija bei leidinys „Padarykime tai kartu – darbo su žmonėmis su negalia vadovas“.
Laikas: 2020 m. vasario 18 d., 08.30-16.30 val.
Vieta: Panevėžio verslo konsultacinis centras, Kranto g. 25, Panevėžys
DARBOTVARKĖ
08.30 – 08.45 Registracija, kava
08.45 – 09.00 Sveikinimo žodis
Akvilė Žiaunienė, Panevėžio verslo konsultacinio centro direktorė
Jonas Dumša, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos vadovas
09.00 – 09.30 Parama darbdaviams įdarbinant asmenis su negalia
Aušra Žukauskienė, Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo specialistė
09.30 – 10.00 Darbo saugos reikalavimai asmenų su negalia įdarbinimui
Eugenija Čerkesaitė, Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio teritorinio skyriaus vyriausioji darbo inspektorė
10.00 – 10.15 Kavos pertrauka
10.15 – 13.00 Asmenų su negalia įdarbinimo iššūkiai ir atradimai
Lina Trebienė, Panevėžio jaunuolių dienos centro direktorė
13.00 – 14.00 Pietų pertrauka
14.00 – 16.00 Neįgalus asmuo – mitai ir tikrovė
Lina Trebienė, Panevėžio jaunuolių dienos centro direktorė
16.00 – 16.15 Metodologinio leidinio, skirto darbui su asmenimis, turinčiais negalią pristatymas
Lina Trebienė, Panevėžio jaunuolių dienos centro direktorė
16.15 – 16.30 Diskusijos, kava
! Seminaras nemokamas, vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija tel. +370 618 14252 arba el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt
Informaciją apie programą rasite: www.latlit.eu, www.europa.eu, www.pvkc.lt
Įsileiks žaliąją svajonę
Kol gamta tingiai miega, o atmintyje dar žvanga prabėgusių žiemos švenčių varpeliai, mirga švieselės, pats laikas pradėti ruoštis jos atgimimui. Panevėžio verslo konsultacinis centras siūlo žaliąją idėją 2020 metams ir kviečia vasario mėnesį dalyvauti projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ šešių dienų mokymuose, kurių metu gausite žinių apie žaliosios žemdirbystės rūšis, sertifikavimą, sėkmingą užaugintos ar pagamintos produkcijos pardavimą, verslo planavimą, finansavimą…
Turite kolektyvinį sodą, auginate daržoves, prieskonines žoleles ir jų užauga tiek, kad galėtume parduoti?
Esate mama ar tėtis vaikams ruošiantis sveiką, ekologišką maistą, bet jo galėtumėte pagaminti daugiau ir parduoti kitiems sveikos gyvensenos entuziastams?
Turite ūkį ir svajojate jį pakreipti žaliąją linkme?
Vasarą planuojate dirbti pas ūkininkus, bet neturite nė menkiausio supratimo apie ūkio darbus ir produkcijos realizavimo galimybes?
Galbūt šiuo metu nedirbate ar ketinate keisti profesiją ir ieškote įkvėpimo savo būsimai veiklai?
Jei tokie ar panašūs klausimai kyla ir jums, kviečiame šių metų vasario 6, 7, 13, 14, 20, 21 dienomis dalyvauti mokymuose pagal Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ekspertų sukurtą mokymosi programą ir gauti reikiamų žinių.
Projekto partneriai – VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ (Lietuva), Duobelės suaugusiųjų ir verslo paramos centras (Latvija), Vietinis tvaraus vystymosi fondas „Inovacijos regionams“ (Baltarusija) – bendradarbiauja rengiant mokymų programą. Taip pat projekto metu kuriama ir plėtojama Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos ūkius vienijanti informacinė IT platforma www.greenagriculture.eu su produkcijos augintojų ar gamintojų profiliais, į kurią kviečiame registruotis visus norinčius ir turinčius ką nors skanaus pasiūlyti. Taip pat šį pavasarį numatyta suorganizuoti tarptautines produkto pakuotės paruošimo ir vizualinio pateikimo dirbtuves Latvijoje, rudenį projekto dalyvius kviesime į partnerių organizuojamas muges bei mokomuosius vizitus į ūkius, galinčius pasidalinti gerąja patirtimi žaliosios žemdirbystės srityje.
Šis projektas ne tik skatina auginti ar gaminti ekologiškus produktus, bet ir stiprina bendradarbiavimą per sieną. Praėjusiais metais vykęs pirmasis tarptautinis projekto renginys Latvijoje nepaliko abejingų. Dalyvių grupės iš Lietuvos ir Baltarusijos džiaugėsi vietinių bendraminčių latvių draugija, tyrinėjo ūkius, sėmėsi patirties ir nesidrovėjo pasidalinti savąją. Duobelės obuolių šventės metu vykusioje mugėje dalyviai aktyviai bendravo, pristatė savo produktus, ragavo, ką skanaus atvežė kaimynai ir užmezgė ryšius tolimesniam bendradarbiavimui. Šių metų rudenį sulauksime svečių Lietuvoje bei vyksime pasisemti patirties iš Baltarusijos žaliosios žemdirbystės atstovų.
Kviečiame Panevėžio regiono ūkininkus ar gyventojus, besidominčius žaliąja žemdirbyste ar ekologiškų maisto produktų gamyba, sekti mūsų naujienas www.pvkc.lt bei Facebook paskyroje „VšĮ Panevėžio verslo konsultacinis centras“ ir dalyvauti veiklose. Daugiau informacijos ir registracija į projekto veiklas el. paštu pvkcprojektai@pvkc.lt ir telefonu +370 618 14252.
Veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Green Agriculture without Borders“ Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en. Projekto biudžetas – 331625,68 Eur, ES finansavimas sudaro 298463,11 Eur.
Už šio pranešimo turinį atsako VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Nemokami užsiėmimai asmenims su negalia – ateikite ir gaukite naujų įgūdžių!
Panevėžio verslo konsultacinis centras įgyvendina projektą “Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką” (NEW SKILLS, Nr. LLI – 404) ir kviečia į užsiėmimus, kuriuos ves mentoriai, savo srities profesionalai, remdamiesi specialia projekto metu sukurta metodika, skirta darbui su asmenimis turinčiais negalią.
Užsiėmimų temos susijusios su verslu (verslo formų pasirinkimas, mokesčiai, informacinės technologijos, buhalterija, reklama…).
Užsiėmimų temas ir grafiką rasite čia>>
Užsiėmimai nemokami, skirti asmenims, turintiems negalią. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis!
Informaciją apie projekto programą rasite: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT.
Kviečiame į projekto “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” mokymus
Panevėžio verslo konsultacinis centras kartu su partneriais įgyvendina projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” ir organizuoja mokymus, skirtus tiems, kurie domisi žaliosios produkcijos auginimu, gaminimu, pardavimu.
Pirmoji mokymų grupė jau sėkmingai įveikė kursą, tad kviečiame registruotis ir užsiimti vietą į antrąjį šešių dienų mokymų ciklą:
- lapkričio 21, 22 d. – verslo planavimas, finansai, valdymas ir procesų plėtra (16 val.);
- lapkričio 28, 29 d. – žaliosios žemdirbystės rūšys, sertifikavimas, intelektinė nuosavybė, galimybės eksportuoti produktus, bendravimas skirtingose socialinėse ir kultūrinėse aplinkose (16 val.);
- gruodžio 5, 6 d. – produktų ir paslaugų plėtra, prekės ženklinimas, vizualinis identitetas, kūrybinė pakuotė, pardavimai, rinkos tyrimai ir naujos rinkos (16 val.).
Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Green Agriculture without Borders” Nr. ENI-LLB-1-117 pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti. Informacija apie programą: http://eni-cbc.eu/llb/en
Kviečiame į tarptautinį renginį Latvijoje
Esamus ir potencialius Panevėžio apskrities augintojus ir gamintojus kviečiame prisijungti prie projekto „Žalioji žemdirbystė abipus sienų“ ir dalyvauti tarptautiniame dviejų dienų renginyje Latvijoje. Pirmąją dieną planuojami mokomieji vizitai į sėkmingai veikiančius Latvijos ūkius, o antrąją dieną bus suteikta galimybė pristatyti produkciją Duobelės obuolių festivalyje, pabendrauti su Latvijos bei Baltarusijos augintojais, gamintojais, gauti naujos patirties bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius.
Susidomėjusius kviečiame susisiekti su projekto komanda: el. p. pvkcprojektai@pvkc.lt arba tel. +37061814252.
Veiklos organizuojamos kartu su partneriais iš Latvijos ir Baltarusijos įgyvendinant projektą “Žalioji žemdirbystė abipus sienų” pagal 2014-2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, finansuojamą iš Europos kaimynystės priemonės, sukurtos Europos kaimynystės politikai remti.
#HOBISVERSLUI
Apie ką yra #HOBISVERSLUI? Tai koncentruoti ir praktiški verslumo mokymai teoriškai ir praktiškai, skirti smulkaus verslo vystymui.
Esate mama ar tėtis auginantys vaiką iki 3 metų (NEBŪTINAI), bedarbis, niekur nesimokantis (ATNAUJINTA: TINKA IR BESIMOKANTYS ASMENYS!), gyvenate Panevėžio mieste? Laisvu laiku kepate, mezgate, neriate, piešiate, karpote, siuvate, drožinėjate ar kažką kito kūrybingo veikiate? Ar pagalvojote, kad jūsų pomėgis kažkada gali tapti pragyvenimo šaltiniu? read more…
#HOBISVERSLUI
2019 m. balandžio 12 d. Panevėžio verslo konsultacinis centras pradeda įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamą projektą “Kūrybingų ir darbingų ekonomiškai neaktyvių Panevėžio miesto gyventojų verslumo skatinimas” Nr. 08-6.1-ESFA-V-911-0009. Projektas skirtas prisidėt prie Panevėžio vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos įgyvendinimo.
Kviečiame registruotis
Daugiau informacijos pateiksime nurodytais kontaktais.
Baigiamasis projekto susitikimas Dobelėje
2019 m. kovo 27 ir 28 d. Panevėžyje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, antrasis projekto koordinacinio komiteto ir penktasis partnerių susitikimas Dobelėje. read more…
Verslo paramos organizacijos skatinamos vienytis
Paskutinėmis projekto įgyvendinimo dienomis, tikėdamasis žengti dar vieną žingsnį į priekį, PVKC kvietė vienytis Panevėžio verslo paramos organizacijas dalyvaujant mokymuose, skirtuose pagerinti komunikaciją socialiniuose tinkluose. read more…
Kaip komunikuoti Facebook’e?
Tenka komunikuoti socialiniuose tinkluose, tačiau nesate užtikrinti ar tai darote tinkamai?
Tuomet Jums verta dalyvauti mūsų organizuojamuose mokymuose!
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” 2019 m. kovo 26 d. organizuoja nemokamus mokymus “Facebook marketingas” verslo paramos organizacijoms, kuriuos ves Socialus marketingas mokytojai. read more…
Partnerių vizitas Panevėžyje
2019 m. vasario 28 – kovo 1 dienomis Panevėžyje vyko projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” Nr. LLI-131 partnerių pažintinis vizitas. read more…
Kokie bus #METASVERSLUI mokymai?
- šiuolaikiniai ir interaktyvūs
- kompiuterizuotos mokymosi vietos
- teorinė informacija elektroniniu formatu
- daug kūrybinių praktinių užduočių
BEE paroda Anykščiuose
Dalinamės akimirkomis iš parodos pristatymo Anykščiuose! https://www.facebook.com/ozolina.lolita/videos/2332917030066051/
2019 m. sausio 31 d. Parodoje Anykščių menų inkubatoriuje pristatyti projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)”, Nr. LLI-138 dirbuvi7 metu sukurti nauji produktai.
Nemokami verslumo mokymai
Nuo šiol verslumo pagrindų galite išmokti savarankiškai! Registruokitės www.learnbusiness.eu ir gaukite visą reikalingą informaciją vienoje vietoje. read more…
VMI verslaujančius gyventojus kviečia į atvirų durų dienas!
2019 m. sausio 24 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad gyventojai, kurie vykdo individualią veiklą pagal pažymą ar įsigijus verslo liudijimą, jau gali naudotis nauja nemokama e. paslauga — virtualiu buhalteriu i.APS. Šių metų sausio 29-31 dienomis smulkieji verslininkai kviečiami į atvirų durų dienas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių mokesčių inspekcijose, kurių metu VMI konsultantai norintiems individualios veiklos apskaitą tvarkyti šiuolaikiškai, e. būdu, padės žengti pirmuosius žingsnius.
„Susidomėjusius pamokysime, kaip prisijungti prie programos, parodysime, kaip vesti pajamas ir išlaidas, supažindinsime su papildomomis virtualaus buhalterio galimybėmis, kurių išties nemažai. Kad atvykę konsultuotis galėtų prisijungti prie virtualaus buhalterio i.APS programos, VMI sistemoje, prašome gyventojų su savimi turėti prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar VMI išduotas kliento identifikavimo priemones, — sako VMI prie FM virtualaus buhalterio i.APS projekto vadovė Inga Gedminienė. — Tiesa, gyventojai, kurie maga viską išbandyti pirmi, gali ir savarankiškai susipažinti su programa, tam sukurta ir jos demonstracinė versija i.APS DEMO“.
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
Planuojame mokymus ir renkame grupes į:
- Nuo 2019-02-04 Darbų saugos mokymus (Kaina 50 – 100 Eur)
- Nuo 2019-02-11 Priešgaisrinės saugos mokymus (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
SKAITMENINĖS RINKODAROS KURSAI
Lietuvos verslo konfederacija kviečia į skaitmeninės rinkodaros kursus, kurie skirti pardavimo, viešųjų ryšių, rinkodaros darbuotojams, vadybininkams.
Trumpai apie kursus:
- Registracija iki sausio 18 dienos;
- Dalyvių skaičius ribotas;
- Numatoma kursų pradžia – liepos mėnesį;
- Kursų vertė – 1500 EUR;
- Kursai yra finansuojami Europos Sąjungos lėšomis;
- Kursai yra skirti mažoms ir labai mažoms įmonėms;
- Administracinis mokestis už vieną siunčiamą darbuotoją – 75 EUR;
- Įmonė gali siųsti ir kelis darbuotojus;
- Įmonė bei darbuotojai privalo atitikti prezentacijoje nurodytus reikalavimus;
- Kursuose negali dalyvauti įmonės vadovas.
Numatoma, kad mokymus ves Code Academy (dalykinių kompetencijų mokymai) ir Civitta (bendrųjų kompetencijų mokymai).
Daugiau informacijos:
Skaitmenines rinkodaros kursai
Dėl registracijos į kursus kreiptis zygintas@imperio.lt
Mentorių mokymai (2-oji grupė) ATNAUJINTA!
Jau galime pakviesti registruotis į mentorių mokymus!
Renginys vyks 2018 m. gruodžio 17-18 d. Panevėžio verslo konsultaciniame centre, Kranto g. 25, Panevėžys.
Antrąją mokymų dieną svečiuosis R. Kuliešius, kuris papasakos apie savo mentorystės patirtį ir pasidalins naudingais patarimais. read more…
Asmenų su negalia mentorių mokymai
Šių metų lapkričio 27-29 dienomis kviečiame asmenis, kurių veikla susijusi su verslu (vadybininkai, buhalteriai, rinkodaros specialistai, informacinių technologijų specialistai, klientų aptarnavimo specialistai ir pan.) dalyvauti trijų dienų mokymuose ir tapti mentoriais, gebančiais savo profesines žinias perteikti asmenims, turintiems negalią.
Daugiau informacijos ir registracija tel.: +370 618 14252, el. paštu: pvkcprojektai@pvkc.lt.
Įvyko ketvirtasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas
2018 m. lapkričio 13 d. Panevėžio verslo konsultacinis centras sukvietė partnerius į ketvirtąjį Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131 susitikimą.
Mentorių mokymai (2-oji grupė)
Kviečiame registruotis į mentorių mokymus.
Renginio darbotvarkė.
Mentorių mokymai (1-oji grupė)
Kviečiame registruotis į mentorių mokymus.
Renginio darbotvarkė.
Seminaras “ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas”
Š. m. lapkričio 20 d. 9 val. VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” organizuoja seminarą “ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas”.
Tiesioginio taikymo Europos Sąjungos įstatymas, reglamentuojantis asmens duomenų apsaugai keliamus reikalavimus – ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR, ang. GDPR, toliau – Reglamentas), įsigaliojo 2018.05.25. Nuo to momento fizinių asmenų asmens duomenų tvarkymui taikomos naujos taisyklės, kurios įpareigojo organizacijas imtis realių asmens duomenų apsaugos veiksmų. Reglamento nustatyti reikalavimai aktualūs ne vien teisine prasme. Įsigaliojusios nuostatos numato svarbius įpareigojimus įmonėms ir IT, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.
Registracija į seminarą čia.
Arba tel. +370 618 14252
Daugiau informacijos – spauskite “read more”
Įvyko ketvirtasis projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” susitikimas
2018 m. rugsėjo 17 d. Panevėžyje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, ketvirtasis partnerių susitikimas. read more…
Seminaras “ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas”
Š. m. rugsėjo 26 d. 9 val. VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” organizuoja seminarą “ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas”.
Tiesioginio taikymo Europos Sąjungos įstatymas, reglamentuojantis asmens duomenų apsaugai keliamus reikalavimus – ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR, ang. GDPR, toliau – Reglamentas), įsigaliojo 2018.05.25. Nuo to momento fizinių asmenų asmens duomenų tvarkymui taikomos naujos taisyklės, kurios įpareigojo organizacijas imtis realių asmens duomenų apsaugos veiksmų. Reglamento nustatyti reikalavimai aktualūs ne vien teisine prasme. Įsigaliojusios nuostatos numato svarbius įpareigojimus įmonėms ir IT, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.
Registracija į seminarą čia.
Daugiau informacijos – spauskite “read more”
Naujas verslo mentorių tinklas!
Kas yra mentorius?
Jei paprastai – pagal apibrėžimą – vadovas, mokytojas, auklėtojas arba labiau nuolatinis, įkyrus patarėjas.
Jei pagal tai, ko tikimės iš jo – tas, kuris ne tik demonstruoja savo sėkmę, bet ir parodo kitam, kur yra jo sėkmė.
Verslui pasiruošta
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” įgyvendina projektą “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje”, kurio metu siekiama gerinti verslo paslaugų kokybę Lietuvoje ir Latvijoje, įskaitant ir verslumo mokymus. PVKC įsipareigojo su ekspertų pagalba parengti neformalią verslumo mokymo programą Lietuvos ir Latvijos pradedantiesiems ir būsimiems verslininkams. Ši programa kartu su mokymo medžiaga bus prieinama visiems suinteresuotiems asmenims elektroninėje erdvėje lietuvių ir latvių kalbomis. Jau greitai kviesime ją išbandyti!
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
Planuojame mokymus ir renkame grupes į:
- Nuo 2018-09-04 Darbų saugos mokymus (Kaina 50 – 100 Eur)
- Nuo 2018-09-11 Priešgaisrinės saugos mokymus (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
PRADEDANČIŲJŲ VERSLININKŲ ABC
Tam, kad pradėtumėte mokslus nebūtina laukti rugsėjo pirmosios ar naujų metų pradžios. Verslas gyvas visus metus, o vasara pats tinkamiausias metas atsipūsti nuo rutinos ir sutelkti savo mintis į išsikeltus tikslus. Verslas vystosi ne taip kaip tikėjotės? VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” šį rugpjūtį kviečia pradedančiuosius verslininkus mokytis verslo pradmenų. Nemokamai, praktiškai ir koncentruotai. read more…
Būk verslus – dalyvauk mokymuose!
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” organizuoja verslumo mokymus pradedantiesiems bei būsimiems verslininkams. read more…
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
Planuojame mokymus ir renkame grupes į:
- Nuo 2018-08-15 Darbų saugos mokymus (Kaina 50 – 100 Eur)
- Nuo 2018-08-22 Priešgaisrinės saugos mokymus (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Įvyko trečiasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas
2018 m. birželio 7 d. Saldus mieste, Latvijoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131, trečiasis partnerių susitikimas.
Projekto BEE – 138 iniciatyvinio komiteto susirinkimas
2018 m. gegužės 29 d. Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje įvyko pirmasis projekto „Verslumas ir užimtumas be sienų/ BEE“ iniciatyvinio komiteto susirinkimas. Sveikinimo žodį tarė Anykščių menų inkubatoriaus direktorė Daiva Perevičienė. Projekto tikslus, veiklas ir rezultatus Anykščių, Panevėžio ir Dobelės savivaldybių atstovams pristatė susirinkimą moderavusi projekto vadovė Brigita Tivča iš Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centro. Savivaldybių atstovai savo ruožtu džiaugėsi projekto partnerių bendradarbiavimų bei džiuginančiais projekto rezultatais. Pasibaigus susirinkimui, dalyviai lankėsi inkubatoriaus studijose bei buvo supažindinami su kitais kultūros ir turizmo objektais Anykščiuose. read more…
Amatininkų mokymai ties finišo tiesiąja
Beveik pusę metų trukę mokymai, skirti Lietuvos ir Latvijos amatininkams eina į pabaigą. Anykščiuose išklausę verslo planavimo subtilybes, dalyviai kimba į prekinio ženklo, intelektinės nuosavybės apsaugos, eksportavimo galimybių tyrimą. Paskutiniame modulyje lektorė Jūratė Breimelytė pristato sertifikavimo, licencijavimo tvarką, dalinasi savo ilgamete patirtimi, patarimais eksporto plėtrai. read more…
Įvyko paskutinis projekto “SAFE” partnerių susitikimas
2018 m. gegužės 16-17 d. Kuresarėje (Saremas, Estija) įvyko ketvirtasis projekto “SAFE (Seeiking actively for unemployment)” partnerių susitikimas, kurį organizavo Estijos partneriai Kuresares Gimnazija.
Amatininkai tęsia mokslus
Neseniai aprašėme amatininkų mokymų pradžią, dalyvių pakilias nuotaikas ir įspūdžius iš Dobelės. Po puikios įžangos, projekto dalyviai jau visai rimta kimba į mokslus Panevėžyje – baigtas trečiasis modulis. read more…
Įvyko verslumo seminaras, skirtas asmenims virš 50 metų
Kovo 8-9 dienomis Panevėžio verslo konsultacinis centras organizavo projekto “SAFE (Seeking actively for employment)“ seminarą – pilotinius mokymus.
Jums daugiau nei 50? Pats laikas pradėti verslą!
Organizuojame nemokamą seminarą, skirtą padėti asmenims, vyresniems nei 50 metų, pagerinti verslumo žinias ir įgyti naujas kompetencijas, reikalingas verslui pradėti arba darbo vietai sau susikurti. Viskas koncentruotai ir praktiškai!
Kada? Kovo 8-9 d. Kur? Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, I-ojo aukšto pasitarimų kambarys, J. Žemgulio g. 46, Panevėžys
Amatininkų mokymai įsibėgėjo
Atrodo dar visai neseniai kvietėme Panevėžio apskrities amatininkus dalyvauti bendruose Lietuvos – Latvijos mokymuose verslumo kompetencijoms įgyti. Nepraėjo du mėnesiai, o jau du moduliai išklausyti! read more…
Kviečiame nemokamai sudalyvauti Parodoje – mugėje Aizkriauklėje!
Norintys dalyvauti privalo atitikti renginio taisykles ir užpildyti dalyvio anketą. Registracija iki 2018-02-20! read more…
NEMOKAMA KONFERENCIJA!
Papildomos studijos ir aukštesnis studijų semestras KTU
Kviečiame teikti paraiškas !
Priemonė „Verslo konsultantas LT“ – tai negrąžintina subsidija, kuri sudarys sąlygas gauti kvalifikuotas verslo konsultacijas ir dalies už jas patirtų išlaidų kompensaciją. Priemonei įgyvendinti skirta iki 6 mln. Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Pirmajam kvietimui skirta 2 mln. Eur, antrojo kvietimo projektams įgyvendinti numatoma skirti taip pat iki 2 mln. Eur.
Plačiau apie VKT skaitykite https://vkt.verslilietuva.lt/index.php/
Vietų nebeliko!!! Pradėkite metus prasmingai!
Amatininkai, menininkai ar tiesiog mėgstantys gaminti rankdarbius, kviečiame Jus į verslumo mokymus, pritaikytus būtent Jūsų veiklai!
Jau 2018 m. sausio mėn. pradžioje startuos pirmoji mokymų sesija Latvijoje!
DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!
Įvyko antrasis praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“
2017 m. gruodžio 18 d. mūsų centre įvyko antrasis praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“, kuriame dalyvavo projekto partneriai iš Lietuvos ir Latvijos. Seminaras prasidėjo pirmojo darbinio seminaro aptarimu – kokios kompetencijos svarbiausios yra patiems pradedantiems verslininkams bei buvo aptarti verslininkų apklausų, apie preliminarios mokymų programos vertinimą, rezultatai.
Sveikiname su šventėmis
Prasmingų ir svarių darbų!
Drąsių įdėjų, lengvos laimės rankos!
Atvirumo viskam, kas nauja!
Šilumos ir jaukumo Jūsų namams,
Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!
Įvyko praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui“
2017 m. gruodžio 11 d. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų konferencijų salėje įvyko PVKC organizuotas praktinis seminaras „Kompetencijos verslumui” į kurį buvo pakviesti verslo atstovai, pradedantieji verslininkai, verslo paramos organizacijos iš Panevėžio regiono.
Įvyko projekto “Parama verslui” TOP konsultantų mokymų 4-oji sesija
2017 m. gruodžio 05-07 d. Uzvara, Latvijoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje” Nr. LLI-131, ketvirtasis, paskutinis mokymų etapas konsultantams, skirtas susipažinti su mentorystės plėtros metodais ir priemonėmis. Konsultantų mokymai yra viena iš projekte suplanuotų veiklų.
Kviečiame verslo atstovus sudalyvauti seminare
Registruotis galite čia.
Kvietimas teikti vietos projektus
Panevėžio rajono vietos veiklos grupė (VVG) kviečia teikti paprastus vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Panevėžio rajono 2016–2023 metų vietos plėtros strategija“ priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“.
Pagal priemonę remiamos veiklos:
– Parama teikiama įvairiai ne žemės ūkio veiklai, produktų gamybai, apdorojimui, jų pardavimui, taip pat paslaugų teikimui, įskaitant paslaugas žemės ūkiui.
– Skatinama įgyvendinti projektus, susijusius su biomasės perdirbimu, biokuro gamyba, remiamos veiklos, tiesiogiai susijusios su šalutinių produktų, atliekų ir kitų maistinių ir nemaistinių žaliavų surinkimu, panaudojimu ir perdirbimu.
– Priemonės veiklos sritis skirta naujoms darbo vietoms kurti.
Tinkami vietos projektų vykdytojai – fiziniai asmenys ir privatūs juridiniai asmenys, atitinkantys labai mažos arba mažos įmonės statusą.
Didžiausia galima parama vienam vietos projektui įgyvendinti 75 000 Eur.
Kvietimas teikti vietos projektus galioja nuo 2017 m. lapkričio 20 d. 9.00 val. iki 2017 m. gruodžio 29 d. 16.00 val.
Informacija apie kvietimą teikti vietos projektus ir vietos projektų įgyvendinimą teikiama Panevėžio rajono vietos veiklos grupės būstinėje adresu: J. Žemgulio g. 46 (106 kab.), Panevėžys, tel. (8 45) 46 01 69 arba elektroniniu paštu panvvg@gmail.com. Taip pat http://panvvg.lt/kvieciame-teikti-paraiskas-verslo-pletros-paramai/ ir www.nma.lt interneto svetainėje.
Įvyko projekto “Parama verslui” TOP konsultantų mokymų 3-ioji sesija
2017 m. lapkričio 14-16 d. Ozelnieki, Latvijoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje” Nr. LLI-131, trečiasis mokymų etapas konsultantams, skirtas susipažinti su mentorystės plėtros metodais ir priemonėmis. read more…
Įvyko pirmasis tarptautinio projekto „DECO2 – Key competences development using the opportunities of digital era“ parnerių susitikimas
2017 m. lapkričio 6-9 dienomis Panevėžio profesinio rengimo centre įvyko 1-asis tarptautinio projekto „DECO2 – Key competences development using the opportunities of digital era“, Nr. 2017-1-LT01-KA202-035273, partnerių susitikimas. Šis profesinio mokymo strateginės partnerystės projektas finansuojamas Europos sąjungos pagal Erasmus+ programą. read more…
Bauskėje aptartos eksporto galimybės
PVKC atstovai 2017 m. lapkričio 2 d. dalyvavo Bauskėje vykusiame darbiniame seminare, skirtame eksporto galimybėms ir pasitaikančioms kliūtims aptarti. read more…
Įvyko antrasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas
“Inovacijų savaitė 2017” PANEVĖŽYJE
PROGRAMA IR REGISTRACIJA
Įvyko trečiasis projekto “SAFE” partnerių susitikimas
2017 m. rugsėjo 14-15 d. Roskildėje (Danija) įvyko trečiasis projekto “SAFE (Seeiking actively for unemployment)” partnerių susitikimas, kurį organizavo Danijos partneriai “AOF-Øst”. read more…
Vengrijos inovatyvių technologinių įmonių prisistatymas Panevėžyje
Kviečiame dalyvauti Vengrijos inovatyvių technologinių įmonių prisistatyme Panevėžyje.
Renginys vyks 2017 m. rugsėjo 20 d. 9 val., VŠĮ „Panevėžio mokslo ir technologijų parkas“, II aukšto konferencijų salė, Žemgulio g. 46.
Renginio programa ir registracija:
http://pmtp.lt/renginiai/vengrijos-inovatyviu-technologiniu-imoniu-prisistatymas-panevezyje/
Renginys nemokamas, anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Įvyko projekto “Parama verslui” TOP konsultantų mokymų 2-oji sesija
2017 m. rugpjūčio 29-31 d. Liepojoje vyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto antrasis mokymų etapas apie mentorystės plėtros metodus ir priemones projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“ Nr. LLI-131, konsultantams. Programą įgyvendina Panevėžio konsultacinis verslo centras kartu su kitais Latvijos ir Lietuvos partneriais. Mentorių mokymai yra viena iš projektų suplanuotų veiklų. Kiti mokymai numatomi lapkritį ir gruodį. read more…
Seminaras “Naujo darbo kodekso taikymas praktikoje”
Seminaro temos:
- Aktualūs įpareigojimai darbdaviams. Lektorius – VDI Panevėžio teritorinio skyriaus vedėjas, vyriausias darbo inspektorius Rimantas Trota – 30-40min.
- Naujojo DK įgyvendinimas. Lektorius – VDI Panevėžio teritorinio skyriaus vyriausias darbo inspektorius Domas Rinkūnas – 1 val.20min.
- Klausimai ir atsakymai – 30 min.
Seminaro trukmė 2 val.
Seminaras nemokamas!
Seminaras įvyks: rugsėjo 7 d. 10 val. VŠĮ “Panevėžio mokslo ir technologijų parkas”
Konferencijų salė, 2 aukštas.
J. Žemgulio g. 46, Panevėžys, mob. tel. 8 655 62606.
Įvyko antrasis projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” susitikimas
2017 m. rugpjūčio 8 d. Dobelėje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, antrasis partnerių susitikimas.
Projekto “Parama verslui” TOP 20 konsultantų mokymai
Projekte “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131, įgyvendiname pagal Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 programą, viena iš suplanuotų veiklų – TOP 20 konsultantų mokymai.
2017 m. Balandžio 25-27 d. Ozolnieki vyko pirmasis mokymų etapas tema „Derybų menas“. read more…
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
- 2017-06-06, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 75 Eur)
- 2017-06-08, 10 val., organizuojami Priešgaisrinės saugos mokymai (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Įvyko pirmasis projekto “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” susitikimas
2017 m. balandžio 25 d. Panevėžyje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, pirmasis partnerių susitikimas. read more…
Įvyko pirmasis projekto “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” susitikimas
2017 m. balandžio 21 d. Jelgavoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje“, Nr. LLI-131, pirmasis partnerių susitikimas. read more…
Įvyko antrasis projekto “SAFE” partnerių susitikimas
2017 m. kovo 28-29 d. Rygoje įvyko antrasis projekto “SAFE (Seeiking actively for unemployment)” partnerių susitikimas, kurį organizavo Latvijos partneriai “Latconsul”.
Pirmąją susitikimo dieną buvo pristatyti kiekvienoje šalyje atlikto tyrimo apie vyresnio amžiaus bedarbių mokymosi poreikius, norint susikurti darbo vietą sau, rezultatai. Partneriai diskutavo apie projekto situaciją, įgyvendintas ir būsimas veiklas, atliko keletą keitimų darbotvarkėje. Taip pat buvo apspręsta mokymo kursų programos struktūra, pilotinių kursų, kurie bus organizuojami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, turinys, trukmė ir kiti svarbūs aspektai.
Antrąją dieną “Latconsul” suorganizavo darbinį seminarą “Mentorystė siekiant padėti save įgalinti”, pristatydama šios temos aktualumą ir perteikimo galimybes. Po seminaro partneriai grįžo prie administracinių projekto reikalų – galutinai nuspręsti projekto grafiko keitimai, nutarti artimiausių darbų terminai, aptartos viešinimo priemonės.
Startuoja projektas “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui”
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” nuo 2017 m. balandžio 1 d. įgyvendina projektą “Verslo paramos kūrimas ir prienamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui (Creating of business support system ant the availability in Zemgale, Kurzeme and Northen Lithuania/ Business support)”, Nr. LLI-131 pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020.
Startuoja projektas “Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)”
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” nuo 2017 m. balandžio 1 d. įgyvendina projektą “Užimtumas ir verslumas be sienų (Employment and Entrepreneurship without Borders (BEE)”, Nr. LLI-138 pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. read more…
Organizuojame apskaitininko mokymus
Nuo 2017 m. vasario 20 d. Panevėžio verslo konsultaciniame centre organizuojami APSKAITININKO mokymai pagal formalią apskaitininko mokymo programą (kodas 362034401).
Programos aprašymas: Ši programa skirta apskaitininko profesinei kvalifikacijai įgyti ir garantuoja žinių ir įgūdžių lygį, reikalingą apskaitininko darbui įvairių nuosavybės formų įmonėse ir organizacijose. Apskaitininko kvalifikacija suteikia teisę ir galimybes dirbti apskaitininku individualiose, viešosiose, biudžetinėse įstaigose ir organizacijose, akcinėse bendrovėse, uždarosiose bendrovėse.
Suteikiama apskaitininko kvalifikacija.
Mokymų trukmė: 800 val.
Kaina: 1146,90 Eurų.
Seminaras “Parama pradedantiems verslą”
Panevėžio verslo konsultacinis centras organizuoja informacinį seminarą “Parama pradedantiems verslą”. Seminaro metu bus aptariamos esamos ir būsimos galimos verslo rėmimo priemonės naujam verslui.
Renginys vyks Panevėžio verslo konsultaciniame centre, Kranto g. 25, Panevėžys.
Renginio data 2017 m. sausio 23 d., pradžia 10 val.
Renginys nemokamas.
Kviečiame dalyvauti!
Registracija:
Tel. 861814252
El. p. pvkc@pvkc.lt
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
Planuojame mokymus ir renkame grupes į:
- Nuo 2017-02-22 Darbų saugos mokymai (Kaina 75 Eur)
- Nuo 2017-02-28 Priešgaisrinės saugos mokymai (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Panevėžio verslo konsultacinis centras sveikina Jus su šventėmis!
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
- 2016-11-29, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 75 Eur)
- 2016-12-07, 10 val., organizuojami Priešgaisrinės saugos mokymai (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ tarptautinis bendradarbiavimas
2016 m. spalio 13-14 d. Bratislavoje (Slovakija) vyko Erasmus + programos tarptautinio bendradarbiavimo seminaras „Removing barriers – access to learning opportunities for disabled learners at pre-primary, primary, secondary and adult levels“.
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
- 2016-09-27, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 75 Eur)
- 2016-10-18, 10 val., organizuojami Priešgaisrinės saugos mokymai (Kaina 35 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Kviečiame į renginių ciklą „Geroji verslo praktika“
VšĮ „Versli Lietuva“ toliau tęsia renginių ciklą „Geroji verslo praktika“. Šio ciklo metu nagrinėdamos konkrečios verslo sritys, pavyzdžiui, elektroninė prekyba ar maitinimo verslas. Rugsėjo 28 d. renginyje „Geroji verslo praktika: mažmeninė ir elektroninė prekyba“ Panevėžyje bus gvildenama elektroninio verslo tematika. Renginio metu aptariamos tinkamiausios verslo formos šiai sričiai bei leidimai ir reikalavimai, kuriuos turi žinoti pradedantysis. Tema aptariama ne tik teoriškai, tačiau ir praktiškai. Renginio metu savo patirtimi dalinasi patyrę verslininkai, pateikia savo įžvalgas ir dalyvius supažindina su realia rinkos situacija.
Seminaras “Elektrotechninių gaminių saugos ir ženklinimo reikalavimai”
2016 m. rugsėjo 20 d. Panevėžio verslo konsultaciniame centre vyks seminaras tema “Elektrotechninių gaminių saugos ir ženklinimo reikalavimai”.
Seminaro pradžia: 10 val.
Pranešėjas Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos vyriausiasis specialistas Aleksas Žalpys.
Organizuojame apskaitininko mokymus
Nuo 2016 m. rugsėjo 19 d. Panevėžio verslo konsultaciniame centre organizuojami APSKAITININKO mokymai pagal formalią apskaitininko mokymo programą (kodas 362034401).
Programos aprašymas: Ši programa skirta apskaitininko profesinei kvalifikacijai įgyti ir garantuoja žinių ir įgūdžių lygį, reikalingą apskaitininko darbui įvairių nuosavybės formų įmonėse ir organizacijose. Apskaitininko kvalifikacija suteikia teisę ir galimybes dirbti apskaitininku individualiose, viešosiose, biudžetinėse įstaigose ir organizacijose, akcinėse bendrovėse, uždarosiose bendrovėse.
Suteikiama apskaitininko kvalifikacija.
Mokymų trukmė: 800 val.
Kaina: 1146,90 Eurų.
Startuoja projektas “SAFE”
VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“ įgyvendina projektą SAFE (Seeking actively for employment, projekto nr. NPAD-2016/10090) pagal Šiaurės – Baltijos šalių bendradarbiavimo programą „Nordplus Adult“.
Įvyko paskutinis “DECO” projekto susitikimas
2016 m. birželio 27-30 d. įvyko baigiamasis projekto “DECO – key competences for career designing in cooperation with labour market” susitikimas Kalkan (Turkijoje).
VERSLO KONSULTANTAS LT
Jau nuo 2016 m. birželio 30 d. galite teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę “Verslo konsultantas LT”.
Priemonė „Verslo konsultantas LT“ – tai negrąžintina subsidija, kuri sudarys sąlygas gauti kvalifikuotas verslo konsultacijas ir dalies už jas patirtų išlaidų kompensaciją.
Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, kurie konsultuosis verslo pradžios, finansavimo šaltinių, naujų technologijų diegimo ir kitais verslo organizavimo klausimais, bus kompensuojama dalis šių paslaugų išlaidų. Didžiausia kompensacijos lėšų vienam projekto vykdytojui suma yra 6 500 Eur. Kompensacijas 6 mėnesių nepertraukiamu laikotarpiu galės gauti SVV subjektai (pareiškėjai), veikiantys ne ilgiau kaip penkerius metus.
RASEINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ IEŠKO INVESTUOTOJO
Raseinių rajono savivaldybė ieško investuotojo naujų kapinių Dumšiškių k., Paliepių sen., Raseinių r. statybai. Bendras planuojamų kapinių plotas apie 7 ha, iš jų kolumbariumo statybai skirta 3,5 ha teritorija.
“Gazelė 2016. Kaip didinti verslo greitį?”
Kviečiame į smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų susitikimą – konferenciją GAZELĖ 2016 gegužės 4 d. PANEVĖŽYJE. Čia:
- Panevėžio verslo panorama. Ko dažniausiai nemato savininkai?
- Penki praktiniai žingsniai eksporto link.
- Pardavimų karatė, aikido, bušido, ušu ir kiti baisūs žodžiai
- Gaisrininkai ar strategai – tiekimo ar pirkimų skyrius. Kas yra kas?
- Kokie pirkimų įrankiai pasiteisina?
- Kaip technologijos padeda užtikrinti efektyvumą? UAB „Revena“, pelniusios technologiškai pažangiausios įmonės vardą, praktika.
- Kaip kūrybiškumas padeda konkuruoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje ir kt.
Renkame grupes mokymams!
– BUHALTERINĖS APSKAITOS mokymai darbui su “Rivilė Gama” programa.
Mokymų pradžia 2016-04-11. Kaina – 200 Eur.
– GAISRINĖS SAUGOS mokymai įmonių vadovams.
Mokymų pradžia 2016-04-18. Kaina – 35 Eur.
– DARBŲ SAUGOS mokymai įmonių vadovams, jų įgaliotiems asmenims, specialistams.
Mokymų pradžia 2016-04-19. Kaina – 75 Eur.
Registruotis būtina iš anksto!
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 8 45 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Ypatingas pasiūlymas UAB ir AB savininkams!
Siūlome Jums pasinaudoti mūsų pasiūlymu: tik dabar įstatų keitimui taikome nuolaidas!
Kviečiame į buhalterinės apskaitos kursus darbui su Rivilė Gama programa
Renkame grupes į buhalterinės apskaitos (naudojant programą Rivilė Gama) kursus nuo 2016 m. balandžio 11 d.
Kursų tikslas: Suteikti žinias, gebėjimus ir praktinius įgūdžius pradedantiems buhalteriams techniškai naudotis buhalterinės apskaitos programa „Rivilė Gama“ ir vesti SVV įmonės apskaitą nuo pirminių dokumentų sudarymo, jų registravimo apskaitoje iki finansinės atskaitomybės rengimo.
Kursų trukmė: 60 val. (4 val. per dieną).
Kaina: 200 Eurų.
MITA kviečia dalyvauti verslo misijose
Balandžio 26-29 d. Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia verslo atstovus, besidominčius išmaniųjų miestų tematika, dalyvauti partnerių paieškos verslo misijoje.
Trečiasis DECO projekto susitikimas Vigo, Ispanijoje
2016 m. kovo 8-11 d. įvyko projekto “DECO – key competences for career designing in cooperation with labour market” susitikimas Vigo (Ispanijoje).
Panevėžio r. savivaldybė remia smulkų ir vidutinį verslą!
Panevėžio rajono savivaldybė, siekdama sudaryti palankesnes sąlygas verslui vystyti, siūlo finansinę paramą įmonėms.
Jaunimas Lietuvos mažame kampelyje
Šių dienų Lietuva vis dar gyva su vis mažėjančiu gyventojų skaičiumi, su likusiais emigrantų vaikais, kurie lieka be priežiūros, su nuotolinėmis šeimomis, su gyventojais, kurie gyvena iš socialinių pašalpų ir kuriuos išlaiko maža dalis dirbančiųjų, su didelėmis kainomis ir mažais atlyginimais, su senėjančia visuomene ir nemotyvuotu jaunimu. Daug kalbama apie vairias socialines problemas, jų specifiką , sprendimo būdus. Viena iš aktualių temų- jaunimas, jo užimtumo nebuvimas, didelis nedarbo lygis..
Daugiau skaitykite čia.
Paruošta pagal projekto ESU! (Savo gyvenimo kalvis) medžiagą.
Pristatome projekto “Women Fit 4 Business” pagrindinį rezultatą e-brošiūrą!
2015 m. rudenį PVKC nori pasidžiaugti sėkmingai užbaigtu projekto “Women Fit 4 Business” rezultatu – elektronine brošiūra “Mokymo metodai” (brošiūra pateikta anglų kalba). Šiame leidinyje pateikta per pastaruosius 2 metus 7 partnerių šalyse (Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Kipre ir Turkijoje) sukaupta patirtis mokymo srityje – pasiūlytas 31 mokymo metodas.
Šiuo leidiniu siekiama pasidalinti gerąja šalių partnerių patirtimi, paskatinti mokymo srityje dirbančiuosius atnaujinti mokymo programas ir metodus, siekiant suteikti geresnės kokybės paslaugas.
Tai – darbinė knyga, leidžianti laisvai naudoti pateiktą informaciją, ją kopijuoti ir modifikuoti pagal asmeninius poreikius.
Nuorodą į dokumentą rasite čia: E-brochure TEACHING METHODS
Konferencija „Vaikai ir Jaunimas šiuolaikinėje visuomenėje: iššūkiai ir galimybės“
Rugpjūčio 19d. Kauno miesto savivaldybėje vyko konferencija „Vaikai ir jaunimas šiuolaikinėje visuomenėje: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizavo organizacija Lietuvos Caritas ir Kolpingo kolegija. Konferencijos metu buvo apžvelgta 16-29 metų nedirbančių ir nesimokančių jaunuolių situacija šiuolaikinėje visuomenėje. Taip pat buvo atsakoma į klausimus apie kylančias problemas bei galimybės pasirengti bei sėkmingai integruotis į darbo rinką. read more…
Pristatomi projekto „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ rezultatai
2012 m. balandžio 2 d. – 2014 m. rugpjūčio 1 d. Lietuvoje ir Latvijoje buvo įgyvendintas projektas „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“. Projektą finansavo 2007 – 2013 m. Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą.
Siekiant įgyvendinti projekto tikslą – skatinti profesinio mokymo plėtrą pagal darbo rinkos poreikius ir užtikrinti konkurencingą ir kokybišką profesinio mokymo prieinamumą regione, VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” atliko tyrimą “Darbo rinkos poreikiai profesinio mokymo tobulinimui”.
Pateikiame tyrimo rezultatus čia.
Projekto ESU! (Savo gyvenimo kalvis) dalyvių atsiliepimai ir įspūdžiai
Dalinamės projekto ESU! (Savo gyvenimo kalvis) dalyvių atsiliepimais:
Rokas, abiturientas
Dalyvavimas Švietimo projekte „ESU“ man buvo labai naudingas. Jo metu aš sužinojau daug naujų dalykų apie įsidarbinimo galimybes, kaip paruošti gerą CV ir motyvacinį laišką ir pan. Dėstytojai buvo labai iškalbingi, informaciją pateikė suprantamai ir aiškiai. Džiaugiuosi, kad į šį projektą galėjau atsivesti ir savo draugą, kuriam tai buvo irgi naudinga patirtis.
Daugiau atsiliepimų galite rasti čia.
Projektas ESU! (Savo gyvenimo kalvis) VP1-2.2-ŠMM-10-V-04-009 (pristatymas)
Apie projektą ESU! (Savo gyvenimo kalvis): nedarbas, to priežastys, rezultatai, įsidarbinimo galimybės ir dar daug kita galite rasti čia.
Profesionalių mokymų centras derybos.lt kviečia į mokymus „Derybinis aikido 7 regionuose“
Platesnė informacija internete www.derybos.lt . Renginio programą rasite čia.
Antrasis DECO projekto susitikimas Sofijoje, Bulgarijoje
2015 m. Liepos 1-4 d. įvyko projekto “DECO – key competences for career designing in cooperation with labour market” susitikimas Sofijoje (Bulgarija). read more…
Projekto “Women Fit 4 Business” baigiamasis susitikimas Estijoje
2015 birželio 4-7 dienomis įvyko baigiamasis projekto “Women Fit 4 Business” susitikimas projekto koordinatorių šalyje – Estijoje, Kuresarėje.
Susitikimo metu projekto partneriai ir jų atstovai pasidalino sėkmės istorijomis, kurios dar kartą patvirtino, jog projekto metu organizuoti mokymai buvo naudingi ir įkvėpė mokinius pasiryžti kurti savo verslą. Taip pat buvo aptarti projekto užbaigimui svarbūs klausimai. Pristatyti projekto rezultatai, pasirinktos jų viešinimo priemonės.
Projekto koordinatoriai pristatė ir aprodė savo organizaciją – Kuresarės gimnaziją, sveikinimo žodį tarė ir mokyklos prezidentas. Laisvą pusdienį organizatoriai suorganizavo ekskursiją, aplankant keletą žinomų Saremos vietų.
Susitikimo uždarymo metu projekto partneriai turėjo galimybę apsilankyti Kuresarės miesto savivaldybėje, kur buvo suorganizuotas oficialus vizitas pas miesto merą ir vicemerą. Renginio metu susitikimo dalyviams buvo įteikti sertifikatai.
Kviečiame darbdavius sudalyvauti apklausoje!
Vykdydami projektą “DECO – key kompetences for career designing in cooperation with labour market” atliekame tyrimą, siekdami išaiškinti KOKIOS KOMPETENCIJOS yra svarbios jaunam specialistui, tam kad jis sėkmingai įsilietų į darbo rinką.
Prašome DARBDAVIŲ prisidėti prie tyrimo rezultatų ir užpildyti šią tyrimo anketą.
Projekto „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ filmukai
2012 m. balandžio 2 d. – 2014 m. rugpjūčio 1 d. Lietuvoje ir Latvijoje buvo įgyvendintas projektas „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“. Projektą finansavo 2007 – 2013 m. Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą.
Projekto metu VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” bendradarbiavo su Panevėžio ir Utenos apskričių profesinėmis mokyklomis.
Kiekvienos mokyklos pristatymui buvo sukurti filmukai:
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras https://youtu.be/4fxcO3LpNGU
Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla https://www.youtube.com/watch?v=8XGqysm45ck
Renkama grupė į darbų saugos mokymus
- Nuo 2015-06-15, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 65 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Nemokami mokymai „Marketingo pagrindai“
Mokymai vyks 2015 m. gegužės 12 d., 9 val. – 16 val. Panevėžio verslo konsultacinio centro patalpose, adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
Verslumo skatinimo projektą finansuoja Lietuvos kredito unija. Renginio programą galite rasti čia.
Visi mokymų dalyviai gaus kurso išklausymo pažymėjimą.
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
JAUNAS BEDARBIS – ATEIVIS? KAIP JIS ATRODO? Socialinis eksperimentas
Įgyvendinant projektą ESU! (Savo gyvenimo kalvis) paprašėme apibūdinti bedarbį, dar tiksliau jauną bedarbį. Juk dažnai kalbėdami apie nedirbantį asmenį, mintyse susikuriame jo portretą, ir tik vėliau pastebime, kad jis labai panašus į mūsų draugą, kaimyną, pažįstamą… Taigi, kaip atrodo jaunas bedarbis?
Tyrimo rezultatai pateikiami čia.
Organizuojami darbų saugos mokymai
- 2015-03-23, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 65 Eur)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus į „Eksporto Akademijos“ seminarą
Š..m. kovo mėn. 24 d. VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus į „Eksporto Akademijos“ seminarą „Pagrindinės pardavimo tiesos. Kodėl vieni parduoda daugiau nei kiti?“, kuris vyks Panevėžyje.
Kaip efektyviai vykdyti pardavimus? Pardavime svarbu kalbėtis ar klausytis? Kodėl labai didelis noras parduoti tiesiog stabdo pardavimą? Patarimus ir atsakymus sužinosite seminare apie pardavimo tiesas. Seminaro dalyviai sužinos, kodėl pardavimai vadinami santykių verslu bei kokios yra sėkmingo pardavėjo elgsenos? Sužinosite, kaip teisingai kalbėti apie produktą ir paslaugą. Po šio seminaro dalyviai išmoks profesionaliai ir efektyviai parduoti.
Seminarą ves konsultantas Mindaugas Žebrauskas.
Dalyvavimas seminare nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, tad maloniai kviečiame registruotis čia
Registracija vyksta iki kovo mėn. 23 d.
Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas internetu www.verslilietuva.lt. Internetu seminarą stebėti gali visi norintys, atskirai registruotis nereikia
Seminaro programą rasite čia.
VšĮ „Versli Lietuva “ renginys „Pradėkime verslą kartu“
2015 m.kovo 19 d., 10 val. Panevėžio verslo konsultaciniame centre vyks VšĮ “Versli Lietuva” renginys “Pradedame verslą kartu Panevėžyje”.
“Pradėkime verslą kartu” – renginys skirtas jaunimui iki 30 metų, norinčiam pradėti verslą. Renginio metu pasakojama apie tai, kaip pradėti verslą, pristatomi ir dalinami Pirmųjų verslo metų krepšeliai.
Daugiau informacijos: http://www.verslilietuva.lt/lt/renginiai/pradekime-versla-kartu-panevezyje/5405/
Būtina registruotis iš anksto:
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”
Kranto g. 25, Panevėžys
Mob. tel. 8 618 14 252
El. paštas inga@pvkc.lt, pvkc@pvkc.lt
Nemokami mokymai „Verslo vadybos pagrindai“
Mokymai vyks 2015 m. kovo 10 d., 9 val. – 16 val. Panevėžio verslo konsultacinio centro patalpose, adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
Verslumo skatinimo projektą finansuoja Lietuvos kredito unija. Renginio programą galite rasti čia.
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Dėmesio! Registracija į mokymus baigta.
Bedarbiams, kurie yra užsiregistravę darbo biržoje – buhalterinės apskaitos mokymai nemokami. Mokymų pradžia jau vasario mėn. viduryje. Paskubėkite!
Daugiau apie mokymus skaitykite čia.
Projekto „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“ leidiniai
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” gyvendino projektą „Profesinio mokymo tobulinimas atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius“, kurį finansavo 2007 – 2013 m. Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą.
Projekto metu buvo išleisti leidiniai:
Įvyko pirmasis DECO projekto susitikimas
Šių metų Sausio 20-23 dienomis, Panevėžyje (Lietuva) įvyko projekto “DECO – key competences for career designing in cooperation with labour market” pirmasis susitikimas. read more…
Buhalterinės apskaitos mokymai
2015 m. sausio mėn. renkama grupė buhalterinės apskaitos mokymams darbo dienomis nuo 17 val. Mokymų trukmė – 4 mėn.
Buhalterinės apskaitos mokymų metu modeliuosite realią įmonės veiklą, mokysitės tvarkyti buhalteriją nuo pagrindų iki metinės finansinės atskaitomybės sudarymo. Vyks teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.
Kaina 145 Eur.
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Aktualūs mokesčių pasikeitimai 2015 m.
2015 m. įsigalioja keletas mokesčių pakeitimų, aktualių verslui. Daugiausia naujovių susijusių su PVM: bus taikomas atvirkštinis PVM statybose, keičiasi IT paslaugų apmokestinimas, apgyvendinimo paslaugoms įsigalioja lengvatinis, 9 % PVM tarifas.
Skaičiuojant pelno mokestį už 2014 m., nuostoliais bus galima sumažinti ne daugiau kaip 70 % apmokestinamojo pelno.
Alaus akcizas didėja 15 %, iki 8,5 % stiprumo vyno ir kitų fermentuotų gėrimų akcizas didėja 15,3 %, o didesnio nei 8,5 % stiprumo iki 3,1 %. Produktų, kurių alkoholio koncentracija iki 15 %, akcizas didėja 2,8 %. Jei alkoholio koncentracija didesnė nei 15 % didėja iki 3,9 %, etilo alkoholio – iki 1,99 %. Taip pat nuo kovo mėnesio įsigalioja 77,91 Eur už 1000 cigarečių minimalus akcizų tarifas, cigarams ir cigarilėms akcizų tarifas didėja iki 28,09 Eur už kilogramą.
Nemokami mokymai “Verslumo pagrindai”
Mokymai vyks 2015 m. sausio 27 d., 9 val. – 16 val. Panevėžio verslo konsultacinio centro patalpose, adresu Kranto g. 25, Panevėžys.
Verslumo skatinimo projektą finansuoja Lietuvos kredito unija. Renginio programą galite rasti čia.
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Uždarųjų akcinių bendrovių DĖMESIUI
UAB įsiregistravusios iki 2014 m. gruodžio 31 d., nuo 2015 m. sausio 1 d. iki 2016 m. gruodžio 31 d. privalo pasikeisti įstatus nurodant įstatinio kapitalo dydį ir akcijų nominalią vertę eurais euro centų tikslumu.
Informuojame, kad VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” konsultuoja Uždarąsias akcines bendroves dėl įstatų pakeitimo ir padeda juos pasikeisti.
VšĮ “Versli Lietuva” renginys “Pradedame verslą kartu Panevėžyje”
2014 m. gruodžio 16 d., 10 val. Panevėžio verslo konsultaciniame centre vyks VšĮ “Versli Lietuva” renginys “Pradedame verslą kartu Panevėžyje”.
“Pradėkime verslą kartu” – renginys skirtas jaunimui iki 30 metų, norinčiam pradėti verslą. Renginio metu pasakojama apie tai, kaip pradėti verslą, pristatomi ir dalinami Pirmųjų verslo metų krepšeliai.
Daugiau informacijos: http://www.verslilietuva.lt/lt/renginiai/pradekime-versla-kartu-panevezyje/
Būtina registruotis iš anksto:
VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”
Kranto g. 25, Panevėžys
Mob. tel. 8 618 14 252
El. paštas inga@pvkc.lt, pvkc@pvkc.lt
Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymai
- 2014-12-08, 9 val., organizuojami Darbų saugos mokymai (Kaina 225 Lt)
- 2014-12-16, 10 val., organizuojami Priešgaisrinės saugos mokymai (Kaina 105 Lt)
Būtina išankstinė registracija:
Kranto g. 25, Panevėžys.
Tel.: 46 54 54,
Mob. Tel.: 8 618 142 52,
El. Paštu: pvkc@pvkc.lt
Mes atsinaujiname
Atsiprašome už nepatogumus, šiuo metu svetainė atnaujinama.
Nepamirškite, visos naujienos skelbiamos mūsų Facebook paskyroje!